SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Letecké fotografovanie

Vydavateľstvo CBS, s.r.o. dlhoročne realizuje letecké fotografovanie (aerofoto). Každý rok od mája do augusta fotografujeme viac ako 400 slovenských obcí.

Túto činnosť robíme vo veľkom, vlastným lietadlom a s vlastnými fotografmi, čím vieme tieto práce realizovať vo veľmi výhodných cenách. Nízka cena ale neznamená nízku kvalitu, pretože fotíme špičkovými profesionálnymi digitálnymi zrkadlovkami a profi optikou. Fotky majú v plnom rozlíšení až 36 Mpix. Zákazníkom ich dodávame v originálnom neupravenom RAW formáte, a tiež aj graficky upravené vo formáte JPG. Počet fotografií závisí od veľkosti obce, alebo vzájomnej dohody (od 15 ks až po 100 ks). Môžeme ich dodať aj tlačené vo formáte A3, alebo na veľkých fotoplagátoch 150x100 cm.

Hrinova Podpolanie

Čo všetko fotíme?

Pri fotení zachytávame každú zastavanú časť katastra obce. Špeciálne sa zameriavame na detaily centra a dominánt obce a vždy vyrobíme aj panorámy s celkovým pohľadom na obec.

Banska Bystrica

Aké majú aerofoto využitie?

Naše fotografie majú využitie hlavne na propagačné účely (firiem, miest, obcí, kultúrnych pamiatok, prírodných scenérií a pod.), výstavy, pre archiváciu vývoja zástavby obce, pri navrhovaní územných plánov, kontrolu čiernych stavieb, či plánovaní hrobových miest na cintorínoch.

Prečo letecké fotografie od spoločnosti CBS, s.r.o.?

  1. Spĺňame všetky legislatívne normy pre vykonávanie tejto činnosti, sme držiteľom licencie (číslo licencie: SK/SPO/003) pre letecké fotografovanie na základe povolenia vydaného leteckým úradom.
  2. Máme dlhoročné skúsenosti s lietaním a profesionálnym fotografovaním.
  3. Vydali sme vyše 55 knižných titulov leteckých fotografií na Slovensku a v Čechách. Pozrite tu alebo na našom e-shope

Využite každoročnú akciu a objednajte si letecké fotenie Vašej obce alebo firmy každý rok, najneskôr do konca apríla.

V prípade záujmu, nezáväznej konzultácie, alebo pre doplnenie ďalších informácií nás prosím kontaktujte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo