SK     CZ     EN     DE     HU     PL

slovensko z neba

Projekt Slovensko z neba

Viete ako vyzerajú Tatry z výšky 3.000 metrov? Leteli ste už ponad Spišský hrad, alebo Dražovský kostolík. Teraz to môžete zažiť...

na web knihy

 Knihy s leteckými fotografiami

Čím sú tieto knihy výnimočné? Prečo sú také žiadané? Ľudia majú totiž pri ich pozeraní chuť vzlietnuť. Knihy obsahujú výlučne fotografie vyhotovené z lietadla, alebo z drona. Buďte si istý, že obec, hrad, alebo iná pamiatka, ktoré poznáte detailne vyzerajú zhora úplne inak. Knihy ukazujú krásy Slovenska "z neba" a vznikajú, aby napĺňali našu víziu "Pomáhať cestovnému ruchu rásť". 

Všetky knihy na jednom mieste.

Knihy z edície „Slovensko z neba“ vznikajú za podpory partnerov – miest, obcí a firiem, ktorým záleží na svojom regióne.

Čo im za to dávame?

Predovšetkým samotné knihy, ktoré potom využívajú ako hodnotné dary. Navyše partner, ktorý si od nás zakúpi určitý balík kníh ešte pred tlačou od nás dostane zadarmo článok o sebe v samotnej knihe. A tak má starosta pre svojich občanov a návštevy krásny darček - knihu, ktorej súčasťou je aj prezentácia obce. A majiteľ firmy má reprezentačný dar pre zamestnancov a klientov o vlastnom regióne a jeho obsahom je aj článok o jeho firme.

Knihy vydávame v niekoľkotisícovom náklade a distribuujeme do kníhkupectiev a infocentier.

"Dobrý deň, kniha je veľmi pekne ilustrovaná, pohľad z hora je fascinujúci, človek dole si ani neuvedomí koľko zákutí je na Slovensku. Knihu využívame na prezentáciu nášho regiónu alebo ako dar. Pekný deň."

Terézia Gmitrová, starostka obce Fintice

Viac referencií nájdete tu: www.cbs.sk/sk/referencie.html

Autor kníh Milan Paprčka to opisuje takto:
„Sedieť v lietadle a vidieť krásu Slovenska zhora je úchvatný zážitok. Lietanie je mojou vášňou a som veľmi rád, že sa môžem o najlepšie fotografie podeliť aj s Vami prostredníctvom kníh.“

 

milan v lietadleMilan Paprčka (*1979) je podnikateľom, pilotom, cestovateľom a dobrodruhom. Podnikať začal už v 18-tich rokoch a neskôr založil vydavateľstvo CBS, ktoré už druhe desaťročie prináša spoločnostiam a samosprávam na Slovensku a v Čechách originálne a nezameniteľné propagačné produkty. Edícia leteckých kníh je výsledkom jeho veľkej vášne k lietaniu. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí osobný rozvoj, extrémne zimné plávanie, cestovanie na motorke, písanie cestopisov, hra na gitare a fujare, príroda a všetky druhy zimných a letných športov. Je otcom 4 krásnych dcér. Jeho snom je svojou prácou presláviť Slovensko.

"Originálne letecké fotoknihy o Slovensku vznikli za finančnej podpory našich partnerov. Ďakujeme Vám za podporu, ktorá je nevhynutnou pri realizácií takéhoto projektu! Letecké fotografie Vášho regiónu, ktoré odrážajú to najkrajšie, čo Vás obklopuje - prírodné krásy, zimné i letné letecké pohľady na krajinu, Vaše mestá!"

 

 bojnice   100 Turček IMG 0387u

Všetky knihy zakúpite v našom E-shope alebo v každom dobrom kníhkupectve

Kúpiť TU.

Chcete byť súčasťou takejto leteckej fotoknihy Vášho regiónu? Predstavte si, že dávate klientom, alebo zamestancom darček - hodnotnú knihu, v ktorej sa píše aj o Vás. Pre viac informácií píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte 0911 176 101.

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo