SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Fotomapy

Majiteľ a riaditeľ firmy Milan Paprčka je pilotom lietadla Vivat L13, ktoré nám slúži už 9 rokov. Fotíme obce a mestá z netradičných pohľadov z výšky, ktoré následne využívajú tieto fotografie na svoje propagačné účely, ako pohľadnice, plagáty, či na výrobu informačných letákov a podobne. Obce a mestá tak môžu porovnať rok čo rok, čo sa v ich obci zmenilo, koľko domov sa postavilo, kde sú čierne skládky,.. Sú to krásne fotografie. Niektoré z nich sú vhodné aj na tvorbu tzv fotomapy. Je to fotografia, ktorá má kartografický popis ulíc, hlavných budov, ciest, či hôr a celého okolia.

Fotomapa je druhotný produkt, ktorý sa dá ľahko využiť ako orientačná tabuľa v rámci dediny, či mesta. Obsahuje celistvý pohľad na obec/ mesto a tak prezentuje obydlia s okolím ako zrozumiteľný celok.

liptovske sliace upr

Zároveň graficky spracovávame podľa predstáv zákazníka aj iné body záujmu, výrezy, či pridávame fotografie zo zeme. Legenda je samozrejmosťou.

Takáto mapa z fotografie sa nedá vyrobiť pri každom druhu obce a v prípade miest je to ešte ťažšie.

Podmienkou je, aby sa celé mesto zmestilo na jedinú fotografiu. Samozrejme je tu aj možnosť vybranú oblasť rozdeliť do niekoľkých fotiek. Následne sa vyberá jedna hlavná fotografia a ostatné sú zmenšené a doplňujú okrajové miesta, či poskytujú úplne iný uhol pohľadu.

Pri fotomape sa vždy nachádza aj znázornenie kompasu pre lepšiu orientáciu podľa svetových strán, keďže fotiť sa nemusí vždy spôsobom, že je sever na vrchu.

matysova upr

Fotomapu využili už stovky obcí a miest po celom Slovensku! Tlačíme ju na plastovú tabuľu s povrchovou úpravou vhodnou do každého druhu počasia.

Je to lacná a praktická alternatíva k iným druhom máp.

Oslovilo Vás to? Máte záujem?

Neváhajte nás kontaktovať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na +421 911 176 101

  

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo