SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Knižná edícia Čarovné Slovenskoslovensko carovne sk web 600x345px

O Slovensku a slovenských regionóch už existuje viacero fotokníh. Autorom mnohých sú renomovaní a známi fotografi. Tieto knihy sú veľmi hodnotné a ukazujú, čo je na Slovensku najkrajšie. Prečo teda prichádzame s fotoknihami edície Čarovné Slovensko?

Čarovné Slovensko

 Hovorí majiteľ firmy CBS spol, s.r.o. a fotograf Milan Paprčka:
"Som presvedčený, že najkrajšie fotografie o svojom regióne spravia miestni nadšení fotografi. Najlepšie vedia, kedy svieti najlepšie svetlo a vo svojom kraji neustále striehnu na kvalitný záber. A potom zrazu objavia unikátne svetelné podmienky a spravia fotografiu, ktorú nedokáže ani profesionál, ktorý sem príde cielene. A túto krásnu fotografiu zdieľajú na internete a žnú ovácie stovák fanúšikov. Ja sám ich rád „lajkujem“, komentujem a zdieľam.

Podľa mňa by takéto unikátne fotografie nemali skončiť len na internete, alebo na stene doma. Mali by byť vydané knižne, aby zachytili krásu okamihu pre ďalšie generácie. Krásu nejakého kúska nášho čarovného Slovenska. Sám som autorom viac ako desiatky fotokníh o Slovensku. Často dostávam dopyty iných fotografov, že by aj oni chceli vydať takúto knihu. Cena výroby knihy v náklade niekoľko tisíc kusov je však privysoká, aby sa do nej amatérskemu fotografovi oplatilo investovať.

Preto som sa rozhodol vydávať edíciu regionálnych kníh pod názvom Čarovné Slovensko. Bude to Čarovný Zemplín, Liptov, Orava, atď. Postupne vydáme všetky regióny na Slovensku. Knihy budú v slovenčine a v angličtine, aby boli použiteľné aj ako prezent do zahraničia. Vydané knihy edície Čarovné Slovensko najdete na www.cbs.sk/eshop/knihy.html. Obsahom sú najmä fotografie miestnych fotografov. A aké sú? Jednoznačne výnimočné, žiadne tuctovky. Presvečte sa sami."

A kolaz

Fotografujete a chcete byť súčasťou tohto jedinečného projektu? Chcete vidieť svoje fotografie v knihe a svoje meno ako spoluautora knihy? Chcete pomôcť propagovať krásy svojho regiónu doma aj v zahraničí?

Zapojte sa do projektu www.carovne-slovensko.sk

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo