SK     CZ     EN     DE     HU     PL

 

CBS is the second largest
publisher of hand-painted maps in the world.

More about us
 

 

In Slovakia and Czech Republic we employ people who are doing their job with heart.

More about team
 

 

We received more
than 2,900,000 copies of painted maps among the public.

More about maps
 

 

We help to improve
tourism in Slovakia
with our services.

More references
 

FaceBook  Twitter  

fd8b0f77d767f1f6640afba6916ff67c M Len málo ľudí sa môže pochváliť tým, že robia skutočne to, čo ich baví a ešte aj s nadpriemernými výsledkami. Miro je človek, ktorý v živote nikdy nič nevzdá a odhodlane ide za svojim cieľom. Navonok pôsobí veľmi pokojne a charizmaticky, rýchlo si získava priazeň a rešpekt iných. Narodil v Prešove a aktuálne žije vo Zvolene, no v žilách mu prúdi žiarska krv, pretože vyrástol v Žiari nad Hronom. Pritom však rád spomína na svoje prázdniny z detstva, ktoré popisuje ako "strávené na Toryse".

FaceBook  Twitter  

dsc 0740   kpiaLiptov ponúka pre milovníkov turistiky nespočetne veľa krás. Kvačianska a Prosiecka dolina v Chočských vrchoch ku nim bezpochyby patria. O návšteve mlynov v Kvačianskej doline sme už písali v článku dávnejšie, teraz by som Vám rada čo to prezradila o jedinečnej Prosieckej doline. Obidve doliny sa dajú prejsť jedným záťahom, my sme si chceli vychutnať každú dolinu zvlášť. Čo sme tu zažili?  

FaceBook  Twitter  

20228425 1110045919125569 3907163525173888947 nZuzka, rodáčka z Banskej Bystrice, je relatívne čerstvou posilou v našej spoločnosti - pracuje tu niečo vyše 4 mesiacov. Prišla k nám z jej predchádzajúceho pôsobiska, ktorým bola personálna agentúra. Vyštudovala letecké inžinierstvo, ku ktorému nadobudla vzťah najmä z toho dôvodu, že jej otec bol letecký technik. Dokonca prezradila, že pôvodne sa chcela stať pilotkou ;)

FaceBook  Twitter  

p7220673Pri návšteve Turca sme sa s deťmi chceli vyhnúť hlavným komunikáciám s autami. Potom, ako sme prebicyklovali Gaderskú aj Blatnickú dolinu sme sa rozhodli navštíviť pre nás ešte neznámu veľkofatranskú Beliansku dolinu. Jej náročnosť je popisovaná ako rekreačná, a tak sme odhadovali, že by sme to mohli bez problémov zvládnuť. Našim cieľom v doline bola chata Havranovo. Ale napokon nezostalo iba pri nej... 

 

FaceBook  Twitter  

DSC 1139Boris pracuje v spoločnosti CBS približne 1,5 roka. Pochádza zo Zvolena a sám tvrdí, že tam je aj doma, no býva v Očovej :)

Prvýkrát sa v CBS uchádzal o miesto grafika už v roku 2014, no vtedy neuspel. Až v roku 2016 mu bolo ponúknuté novovytvorené miesto koordinátora, ktoré prijal. Nakoniec sa mu však prianie splnilo a od júna 2017 nastúpil na pozíciu nášho grafika.

FaceBook  Twitter  

dsc 0558Viete, kde sa narodil slovenský spisovateľ Martin Kukučín? Jeho rodná dedinka Jasenová sa nachádza doslova iba niekoľko kilometrov od Dolného Kubína. V Jasenovej nám chýbala nejaká tabuľa alebo šípky, ktoré by nás priamo ku múzeu naviedli. Z internetu sme vedeli, ako chalúpka vyzerá, a tak sme ju poľahky našli, pričom sme sa orientovali aj podľa miestneho evanjelického kostolíka, ktorý neďaleko chalúpky stojí...

 

FaceBook  Twitter  

CBS logoochranne zony new

Po mesiaci lásky máj a pred júlovým letom je mimoriadne zaujímavých tridsať dní júna. Tie sú najdlhšie v celom roku. Možno i preto, aby umorení žiaci nezaspali nad knihami v snahe o čo najlepšie známky na vysvedčení. Prázdninové voľno je takmer na dosah, no ešte treba posledný krát poriadne zabrať. Čosi podobné sa dá povedať aj o živote vo firme.

FaceBook  Twitter  

hgvgcjhvjvJe zaujímavým pravidlom, že pekné dievčatá sedia vždy v call-centre! Možno je to len náhoda, a možno je to obchodný trik na zvýšenie produktivity, keďže si svoju fotku pridajú vždy k podpisu mailu ;)

Rodáčka z Klenovca len potvrdzuje fakt, že na Slovensku skutočne nie je núdza o pohľadné dievky. Nenechajte sa zmiasť, pretože za touto pôvabnou tvárou sa skrýva milá, šikovná a zodpovedná osoba, ktorá si nič nenecháva na poslednú chvíľu.

FaceBook  Twitter  

pict0092Pri návšteve Zuberca a Roháčov sa jedného dňa rozhodujeme pre výlet z poľskej strany. Turistiku vymieňame za bicyklový výlet. A kam smerujeme? Do Chocholowskej doliny. Táto dolina sa pýši niekoľkými naj – je to najdlhšia ako aj najväčšia dolina v poľských Tatrách. Nachádza sa v západnej časti Západných Tatier a pri celkovej dĺžke 10 kilometrov má plochu viac ako 35 km2.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 948 228 789
 
 www.cbs.sk

Wspieramy

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

logo R