SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Dunajská Streda a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovanej knihy dunajska streda a okolie z neba 1748x1200pxUnikátna edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší knižný titul, tentoraz vám prinesieme Dunajská Streda a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

 

 

 

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch ZOC MAX  v Dunajskej Strede. Výstava potrvá do 18. mája 2019.

ds a okolie z neba vystavafoto pozvanka 1200x566px web

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa nad mestami Dunajská Streda, Šamorín a Veľký Meder. Navštívime okolité dedinky. Ukážeme vám Slovakia ring z vtáčej perspektívy, kaštiel v Rohovciach, kaštieľ Amade v Gabčíkove, termálne kúpaliská a ďalšie zaujímavé miesta.

dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web gabcikovo   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web samorin

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná knih Dunajská Streda a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web bac2   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web gabcikovo2

Pokiaľ navštívite ZOC MAX v Dunajskej Strede v období do 18.5.2019, môžete si vychutnať Dunajskú Stredu a jej okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Bližšie informácie k projektu nájdete v tomto článku >>

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo