SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Dunajská Streda a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovanej knihy dunajska streda a okolie z neba 1748x1200pxMesto, o ktorom je reč, si svoje meno navýsosť zaslúži: Dunajská Streda leží takmer presne v strede medzi dvomi Dunajmi. Keď sa na celý okres pozriete z naozaj veľkej výšky, jeho hranice nakreslia takmer dokonalý obdĺžnik. Dve dlhšie strany tvorí pár riečnych bratov: Dunaj a Malý Dunaj.

 

 

 


Bola by však večná škoda, keby ste ponad tento krásny kus zeme preleteli privysoko. Pripravili by ste sa o jedinečné výhľady na nevídanú mozaiku života na najväčšom riečnom ostrove Európy. Jeho povrch je ako výstavná tabuľa úrodnosti. A zároveň plátno, na ktorom si dlhé veky dva národy maľujú spoločnú predstavu toho, ako má vyzerať pekná, kultivovaná krajina.

dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web dolny bar   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web bac2

Okolie Dunajskej Stredy vám pri pohľade z lietadla vyčarí na tvári úsmev. Všetko tu hýri farbami a hravými vzormi: obsiate polia, žiariace vodné hladiny aj slnečníky na kúpaliskách. Hŕby priemyselných kontajnerov vyzerajú ako detská skladačka, motoristická trať pripomína dokonalé bludisko a jazdecký areál zase akúsi gigantickú domácu úlohu z geometrie.

dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web dunajska streda3   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web dunajska streda

Čo priamo z neba neuvidíte, je informácia, že Dunajská Streda sa nachádza na území, ktoré je najväčšou zásobárňou kvalitnej pitnej vody v Strednej Európe a žijú tu mnohé vzácne druhy rastlín aj živočíchov. V knihe Dunajská Streda a okolie z neba sa to však určite dočítate. Rovnako aj to, že obľúbeným turistickým cieľom regiónu sú termálne kúpaliská a technicképamiatky - vodné mlyny.

dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web samorin4   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web rohovce

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?
Ak v Dunajskej Strede a jej okolí žijete, pracujete či podnikáte, pridajte sa a poďte tvoriť knihu spolu s nami. Podeľte sa s čitateľmi na celom Slovensku i za jeho hranicami o ďalšie zaujímavosti a pozoruhodnosti.Všetky tieto i mnohé ďalšie zaujímavosti nájdete zvečnené na obrázkoch v pripravovanej knihe Dunajská Streda a okolie z neba. Práve sme na nej začali pracovať a ak máte chuť, pridajte sa k nám.Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. Aj vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

 dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web kutniky   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web orechova poton3

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Dunajská Streda a okolie, v tom najlepšom svetle.

dunajskastreda a okolie z neba fb banner 1200x628px

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web bohelov2   dunajska streda a okolie z neba 1600x1030px web samorin2

Zavolajte ešte dnes regionálnu manažérku nášho vydavateľtva Ing. Magdalénu Osúchovú na tel.číslo 0948 212 220 alebo napíšte e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezntáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu. Pridajte sa k nám!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo