SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Zvolen a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovanej knihy zvolen a okolie z neba 1748x1200pxRanné hmly sú neklamným znamením zvolenskej jesene, hovorievali vojenskí letci na Troch Duboch. Hmla má však tento kus Slovenska rada v každom ročnom období. Vysoké kopce ho chránia pred silnými severnými vetrami, vďaka čomu sa vzdušné mlieko dokáže dlhé hodiny prelievať údoliami Hrona, Slatiny či Neresnice.

 

 

 

Čo sa však našim očiam odhalí, keď hmla rozpustí svoj závoj? Pahorkatá krajina, pomaľovaná lesnými a lúčnymi farbami. Široké priamky diaľnic aj ladné oblúky hradských. Na východe sa kľukaté doliny zvolenského okolia šikovne vplietajú do strakatého Podpoľania, na juhu zase napájajú na tiahle údolia Hontu.

zvolen a okolie z neba 1600x1030px web dobra niva   zvolen a okolie z neba 1600x1030px web babina

O tunajších mestách a obciach počul vari už každý. Sliač a jeho kúpele i medzinárodné letisko s legendárnou povstaleckou históriou. Kováčová, ktorej liečivá voda pomohla vrátiť zdravie celým generáciám. Na dohľad majestátnej Poľany stojaca Očová sa spomína hádam v toľkých ľudových pesničkách, koľko domov má jej jej hlavná ulica.

zvolen a okolie z neba 1600x1030px web ocova   zvolen a okolie z neba 1600x1030px web dobra niva2

A Zvolen samotný? Ten je mestom, ktoré dôverne poznali králi, vojvodcovia, obchodníci aj umelci naskrz celou históriou slovenskej zeme. Stačí sa pozrieť na zvyšky starobylej pevnosti Pustý hrad, ktorý si svojho času nezadal ani s najväčšími hradmi Európy. Alebo na Zvolenský zámok s ikonickými vežičkami a nádvorím, kde divadelné umenie každý rok čaruje s neopakovateľnými hrami fantázie. Cesty a železničné trate sa tu od nepamäti križujú v dôležitom dopravnom uzle. Niet divu, že vo Zvolene vyrástlo jedno z najväčších námestí na Slovensku. Naopak, pozoruhodným divom určite je najväčšia valaška na svete, ktorú na ňom nájdete.

zvolen a okolie z neba 1600x1030px web zamok zvolen   zvolen a okolie z neba 1600x1030px web zvolen2

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Všetky tieto i mnohé ďalšie zaujímavosti nájdete zvečnené na obrázkoch - bez závoja hmly i s ním- v pripravovanej knihe Zvolen a okolie z neba. Práve sme na nej začali pracovať a ak máte chuť, pridajte sa k nám.Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. Aj vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

zvolen a okolie z neba 1600x1030px web zolna2   zvolen a okolie z neba 1600x1030px web zvolen3

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Zvolen a okolie, v tom najlepšom svetle.

zvolen a okolie z neba fb banner 1200x628px

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

zvolen a okolie z neba 1600x1030px web zvolenska slatina2   zvolen a okolie z neba 1600x1030px web zvolen5

Zavolajte ešte dnes regionálnu manažérku nášho vydavateľtva Júliu Petránovú na tel.číslo 0917 119 931 alebo napíšte e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezntáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu. Pridajte sa k nám!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo