SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Rožňava a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovanej knihy roznava a okolie z neba 1748x1200pxKeď sa príroda rozhodne stvoriť jedno z najkrajších miest široko-ďaleko, ľuďom nezostáva iné, len sa prispôsobiť. Jednoducho musia vybudovať niečo výnimočné. Rožňava so svojím okolím je toho dôkazom.

 

 

 

 

Bránou do týchto končín boli odjakživa bralami posiate steny nadnesených planín Slovenského Krasu. Za nimi sa údolie riečky Slaná v dávnych dobách rozšírilo a dalo svoje rovné dno k dispozícii našim predkom. Tí na ňom pred viac ako pol tisícročím postavili honosné meštianske domy a položili sieť ulíc, čím vytvorili najväčšie stredoveké štvorcové námestie na území Slovenska. Rožňava sa odvtedy okolo neho rozrástla, ale pohľad na mesto, obkolesené vencom pahorkov, nás uchvacuje dodnes.

roznava a okolie z neba 1600x1030px web roznava4   roznava a okolie z neba 1600x1030px web vysna slana

Obzvlášť, ak sa vznesiete k oblakom. Vtedy začnete naozaj žasnúť nad harmóniou tvarov, línií a farieb tohto kúska slovenskej zeme. Stromami obsypaná Silická a Plešivecká planina vytvára dojem, že je zakrytá hustým, mäkkým kobercom. Ikonický hrad Krásna Hôrka stojí, ako keby chcel byť neprehliadnuteľným majákom na brehu zeleného mora, ktoré čarovne stuhlo a jeho vlny sa stali kopcami a dolinami Volovských vrchov.

roznava a okolie z neba 1600x1030px web hrad krasna horka2   roznava a okolie z neba 1600x1030px web plesivecka a silicka planina

Aj skutočnej vody však pri lietaní nad rožňavským regiónom uvidíte dosť. Hladiny bohatých rybníkov lesknú pri Brzotíne, ďalšie hneď povedľa Hrhova. A prehliadnuť sa určite nedá malebnými kopcami obkolesená Palcmanská Maša, vodné zrkadlo Slovenského raja.

roznava a okolie z neba 1600x1030px web dedinky palcmanska masa   roznava a okolie z neba 1600x1030px web bzotin

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

V knihe Rožňava a okolie z neba budú všetky tieto neopakovateľné pohľady doslova vo vašich dlaniach. Práve sme na nej začali pracovať a ak máte chuť, pridajte sa k nám.Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. Aj vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

roznava a okolie z neba 1600x1030px web kecovo   roznava a okolie z neba 1600x1030px web ochtina

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Rožňava a okolie, v tom najlepšom svetle.

roznava a okolie z neba fb banner 1200x628px

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

roznava a okolie z neba 1600x1030px web roznava   roznava a okolie z neba 1600x1030px web betliar

Zavolajte ešte dnes regionálnu manažérku nášho vydavateľtva Ing. Zuzana Mezencev Jančíková na tel.číslo 0903 171 791 alebo napíšte e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezntáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu. Pridajte sa k nám!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo