SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Banská Bystrica a okolie z neba prichádza k vám...

FaceBook  Twitter  

banska bystrica a okolie z neba 2019 maketa 1748x1200pxNovinka z jedinečnej edície Slovensko z neba, je tu práve pre vás. Najnovší prírastok Banská Bystrica a okolie z neba z unikátnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z "neba".

 

 

 

 

Mesto Banská Bystrica ležiace na rieke Hron a typickým vrchom Urpín, ktorý dotvára atmosféru mesta, patrí s Námestím SNP k najkrajším mestám na Slovensku. Banská Bystrica a jej okolie je kraj v srdci Slovenska, ktorý sa pýši slávnou baníckou históriou a vďaka tomu je známy v celom svete. Práve nerastné bohatstvo dalo celému regiónu zelenú vo svojom rozvoji. Vďaka tomu nájdeme v regióne bohatstvo v podobe kultúrnych pamiatok. Medzi najcennejšie pamiatky Banskej Bystrice patrí areál Barbakanu, kostoly Nanebovzatia Panny Márie a sv. Kríža, historická radnica, Matejov dom či zvyšky opevnenia. Spolu so stredovekým námestím tvoria centrum jedného z najkrajších miest Slovenska. Nad Slovenskou Ľupčou sa týči majestátny hrad. Obzvlášť malebné sú starobylé kostolíky v Španej Doline a v Čeríne. Drevený artikulárny kostol v Hronseku je dokonca súčasťou kultúrneho dedičstva UNESCO. No najväčšie čaro regíonu darovala samotná Matka Príroda. Prekrásne pohoria tvoria akúsi korunu okolo celého regiónu a dodávajú Banskej Bystrici a okolitým obciam aj jedinečný šmrnc. Ich svahy a hrebene sú celoročným lákadlom na pešiu, cyklistickú či lyžiarsku turistiku. V tomto kraji sa však nachádza aj mnoho iných, menej známych miest, ktoré stoja za spoznávanie.

banska bystrica a okolie z neba 2019 maketa 1748x1200px

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Banskú Bystricu a jej okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali počas celého roka, v knihe nájdete jarné, letné, jesenné ale aj zimné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Banskú Bystricu a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Banskú Bystricu a okolie. Unikátne fotografie z lietadla a z dronu vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Banskej Bystrice a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Banskú Bystricu a okolie z neba aj online.

Donovaly   Banska Bystrica CBS 2018 DSC 4381

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo