SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Novinka, Partizánske a okolie z neba!

FaceBook  Twitter  

partizanske a okolie z neba 2019 maketa 1748x1200px1Jedinečná edícia kníh Slovensko z neba sa rozrástla o ďalší titul. Tentoraz sme si pre vás pripravili Partizánske a okolie z neba. Kniha vám predstaví Partizánske a jeho okolie na jedinečných leteckých fotografiách a spoločne si vychutnáme toto nádherné mesto z výšky, "z neba".

 

 

 

 

Vedeli ste, že Partizánske je jedno z najmladších miest na Slovensku a jeho pôvodný názov je Baťovany? Za svoj vznik vďačí celosvetovo známej obuvníckej značke Baťa, ktorá tu vybudovala fabriku v druhej polovici 30-tych rokov 20-teho storočia. Mesto leží v južnej časti Trenčianskeho kraja na mieste sútoku riek Nitry a Nitrice, na severnom výbežku Podunajskej pahorkatiny, ale jeho mierne zvlnený reliéf už prechádza k pohoriu Tribeč. Partizánske je jedným zo živých symbolov priemyselného rozvoja moderného Slovenska, nájdeme tu aj bohatú históriu a krásnu prírodu. A viete si predstaviť, ako vyzerá  Partizánske a okolie z neba? Vďaka knihe s týmto názvom prichádza čas, keď si tento pohľad nebudete musieť už len predstavovať.

knihy partizanske z neba zm

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Partizánske a okolie na viac ako 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali väčšinou na jar, v lete, ale aj na jeseň. Pozrite si domy, ulice,malebné námestia, historické kaštiele a krásnu prírodu z "neba".  Ukážeme vám Partizánske a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Partizánske a okolie. Unikátne fotografie z lietadla a z dronu vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Partizánskeho a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Partizánske a okolie z neba aj online.

001 01   008 01

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo