SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Čarovná Orava je na svete!

FaceBook  Twitter  

carovna orava 2019 maketa 1748x1200pxOčakávaná Čarovná Orava je ďalším prírastkom jedinečnej knižnej edície Čarovné Slovensko. Zamilujte sa do knihy, ktorá vám ukáže tento región inak, ČAROVNE!

 

 

 

 

Orava, krajina lemovaná Západnymi Tatrami, Chočskými vrchmi či Malou Fatrou, ktoré robia tento región výnimočne čarovným v každom ročnom období. Nájdeme tu rozprávkove chalúpky v Zuberci, ktoré odzrkadľujú majstrovstvo našich predkov, čo nám umožňuje spoznať ich život v dobe pre nás tak neznámej. Je to kraj, ktorý určite stojí na návštevu, pretože Orava je naozaj ČAROVNÁ.

Milí čitatelia, táto kniha vám má ukázať, že pri slove Orava, nás nemá napadnúť len oravská zima, ktorá býva v tomto kraji najchladnejšia na Slovensku. Táto kniha vám predstaví región Oravy od prvých jarných dní cez hrejivé letné, farebné jesenné až po chladivé dni zimné. Nemýľte si ju však s turistickým sprievodcom. Nemá vás sprevádzať abecedne turistickými atrakciami. Má hlbšiu úlohu, sprevádzať vás vašimi vlastnými emóciami, ktoré sa vo vás budú striedať tak, ako sa na čarovnej Orave striedajú ročné obdobia.

Na tejto knihe sa podieľalo presne 35 fotografov, ktorí na viac ako sto unikátnych fotografiách dokázali zachytiť aj obyčajné miesta neobyčajným spôsobom.

carovna orava 2019 maketa 1748x1200px

Čo v knihe Čarovná Orava nenájdete?

Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.

Čoho je táto kniha plná?

Je plná emócie a dobrej energie, a to od prvej strany až po poslednú. V každej fotografii je totiž skrytý kus duše jej autora, ktorá si pamätá jej príbeh. Ak sa do nej zadívate, ona vám ho rozpovie. Čarovne!

Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode ďalšieho dieliku skladačky Čarovné Slovensko - ČAROVNÁ Orava.

Kniha sa postupne dostáva do distribúcie, vy si ju môžete objednať v našom e-shope už dnes!

010

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo