SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Zlaté Moravce a okolie z neba prichádzajú k vám...

FaceBook  Twitter  

zlate moravce a okolie z neba 2018 maketa 1748x1200pxMáme pre vás ďalšiu knihu z edície Slovensko z neba, tentoraz sme vydali Zlaté Moravce a okolie z neba. Tento najnovší prírastok unikátnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z  "neba".

 

 

 

 

Medzi dvomi pohoriami Tribečom a Pohronským Inovcom, na oboch brehoch rieky Žitava, lesknú sa strechy zlatého mesta a leží malebná krajina horného Požitavia. Kraj oddávna úrodný, posiaty mozaikou polí, lúk a viníc a jeho srdcom sú Zlaté Moravce. Kraj bohatý na históriu, kde nájdete starobylý Kostol sv. Juraja v Kostoľanoch pod Tribečom. Taktiež sa tu nachádza majestátna zrúcanina hradu Hrušov, týčiaca sa na vrchu Skalka nad obcou Hostie. Neopakovateľné čaro majú aj kaštiele v Skýcove a  v Topoľčiankach. V tomto kraji sa však nachádza aj mnoho iných, menej známych miest, ktoré stoja za spoznanie. A keďže človek je tvor zvedavý, čaro nepoznaného sľubuje naozaj jedinečný zážitok.

zlate moravce a okolie z neba 2018 maketa 1748x1200px

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Zlaté Moravce a okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali väčšinou na jar a v lete, takže kniha je plná rôznych odtieňov zelenej. Pozrite si mestá, obce, kaštiele a polia "z neba". Ukážeme vám Zlaté Moravce a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Zlaté Moravcea okolie. Unikátne fotografie z lietadla a z dronu vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Zlatých Moraviec a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Zlaté Moravce a okolie z neba aj online.

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo