SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Čarovné Stredné Považie - výstava čarovných fotografií

FaceBook  Twitter  

carovne stredne povazieEdícia Čarovných kníh o Slovensku privíta v blízkej budúcnosti ďalší prírastok, tentoraz vám prinesieme Čarovné Stredné Považie. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu, kým sa dostane do vašich rúk, a preto vám ponúkame malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy na výstave čarovných fotografií v Trenčíne.

 

 

 

Srdečne Vás pozývame na výstavu fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch OC Laugaricio v Trenčíne od 12.2.2019 do 28.2.2019.

carovne stredne povazie vystava foto pozvanka 1200x566px web

Čo všetko uvidíte?

Ukážeme vám mesto Trenčín vystavané okolo majestátneho hradu. Zavedieme vás do okolitých pohorí, ktoré neodmysliteľne patria do panorámy kraja ako sú Biele Karpaty na západe, Malé Karpaty na juhu, Považský Inovec a Strážovské vrchy na východe. Uvidíte legendárne hrady Beckov či Čachtice, navštívime kúpele preslávene minerálnymi vodami a liečivými termálnymi prameňmi ako sú Trenčianske Teplice a Nimnica.

trencianske teplice   Vrsatecky hrad Biele Karpaty

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Čarovné Stredné Považie vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 čarovných fotografiach. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite OC Laugaricio v období do 28.2.2019, môžete si vychutnať krásy Stredného Považia už teraz. Určite pohľadíte svoje oko aj dušu pohľadom na čarovné zábery.

IMG 20190212 082841  IMG 20190212 082855

Vstup na výstavu je bezplatný.

Bližšie informácie k projektu nájdete v tomto článku >>

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo