SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Piešťany a okolie z neba je tu!

FaceBook  Twitter  

piestany a okolie z neba 2018 maketa 1748x1200px1Edícia kníh Slovensko z neba sa pýši ďalším skvostom, slovenským kúpeľným mestom. Piešťany a okolie z neba je najnovší prírastok tejto unikátnej edície kníh leteckých fotografií. Spoločne si vychutnajme toto nádherné mesto z výšky, z neba.

 

 

 

 

Piešťany slávne kúpeľné mesto poznajú a navštevujú ľudia z celého sveta. Ale viete si predstaviť, ako vyzerajú Piešťany a okolie z neba? Vďaka knihe s týmto názvom prichádza čas, keď si tento pohľad nebudete musieť už len predstavovať. Krásne mesto na pravom brehu Váhu preslávil výskyt jedinečnej liečivej vody a bahna s blahodarnými účinkami, ktoré boli známe už pravekým ľuďom. Súčasné Piešťany hýria farbami a bohatým spoločenským, kultúrnym aj športovým životom.

piestany a okolie z neba 2018 maketa 1748x1200px

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Piešťany a okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali väčšinou na jar, v lete, ale aj na jeseň. Pozrite si domy, ulice,malebné námestia,kúpeľné budovy, liečebné domy, hotely, vily a penzióny "z neba". Ukážeme vám Piešťany a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Piešťany a okolie. Unikátne fotografie z lietadla a z dronu vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Piešťan a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Piešťany a okolie z neba aj online.

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!

001   006

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo