SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Slovensko, automobilová krajina je na svete!

FaceBook  Twitter  

sk automobilova krajina 2019 maketa 1748x1200pxĎalší prírastok nášho vydavateľstva je tu. Ak patríte k fanúšikom motorového športu alebo ste obdivovatelia kľukatých slovenských ciest, tak práve pre vás je tu kniha Slovensko, automobilová krajina.

 

 

 

 

Spojenie Slovenska a automobilizmu má dlhú históriu, bohatú tradíciu a jedinečnú súčasnosť. V plnej kráse sa toto spojenie ukázuje v jedinečnom knižnom projekte Slovensko – automobilová krajina. Naša krajina je vzhľadom na počet obyvateľov najväčší výrobca automobilov na svete. Táto kniha vám na unikátnych fotografiách ukáže slovenské cesty od západu až po východ a tiež krásne autá, ktoré tu vznikli.

Táto publikácia obsahuje nádherné letecké fotografie, zachytávajúce známe cesty a horské prechody odfotené z vtáčej perspektívy v lone krásnej slovenskej prírody. K tomu sa pridávajú neopakovateľné scenérie z automobilového života a cestovania v slovenských regiónoch. Kniha predstavuje Slovensko ako krajinu, žijúcu pestrým a zaujímavým automobilovým dianím. Krajinu automobilových nadšencov, prekvitajúceho automobilového priemyslu, ktorý rozvíjajú nielen šikovné ruky, ale aj inšpirujúce nápady a unikátne riešenia slovenských odborníkov.

sk automobilova krajina 2019 maketa 1748x1200px 1

Čo v knihe Slovensko, automobilová krajina nenájdete?
Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy.


Čoho je táto kniha plná?
Nájdete tu zábery na slovenské cesty v rôznych podobách, ktoré majú ukázať, že našu krajinu je možné spoznávať rýchlo a bezpečne. A nájdete tu tiež fotografie automobilov, ktoré boli vyrobené na Slovensku a odtiaľto putujú do celého sveta.


Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode tejto výnimočnej knihy Slovensko, automobilová krajina.

Od dnes si knihu môžete objednať v našom e-shope!

foto20

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo