SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Žiar nad Hronom a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

ziar nad hronom a okolie z neba maketaPripravujeme ďalšiu knihu z edície Slovensko z neba, tentoraz vám prinesieme Žiar nad Hronom a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú púť, kým sa dostane na pulty predajní, a preto vám ponúkame malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A čo v nej uvidíte? Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

 

 

 

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch Mestkého kultúrneho strediska v Žiari nad Hronom. Výstava potrvá do 30. apríla 2019.

ziar nad hronom a okolie z neba fb banner 1200x628px

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa nad mestom Žiar nad Hronom, zaletíme si aj ponad historické centrum Kremnice. Navštívime okolité dedinky. Ukážeme vám Breznicu,Jastrabú, Ladomerskú Viesku a ďalšie zaujímavé miesta.

Ziar nad Hronom   Kremnica

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Žiar nad Hronom a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite Mestské kultúrne stredisko v Žiari nad Hronom v období do 30.4.2019, môžete si vychutnať Žiar nad Hronom a jeho okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, tak ako ste ho doteraz nepoznali.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Bližšie informácie k projektu nájdete v tomto článku >>

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo