SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Trebišov a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa knihy trebisov a okolie z neba 1200x1200px blue webChcete svojej chladom a krátkymi zimnými dňami skúšanej duši dopriať úľavu? Poďte pookriať a chvíľu sa s nami obrazovo túlať po južnom Zemplíne. Pohľad na slnkom zaliate lány polí, sýtozelené lužné lesy, vzorne usporiadané rady viníc a ovocných sadov vás spoľahlivo prenesie v čase i priestore do príjemne teplých a voňavých dní slovenského leta.

 

 

 

 

 

Panoráma Slanských vrchov na horizonte vám k tomu vytvorí skoro až filmové pozadie. Podobne aj alejami lemované hradské, bežiace rovinatou krajinou. Najlepšie to uvidíte, keď sa vznesiete nad ne. Nemusíte vysoko, stačí kúsok, bezpečne, aby ste sa nezľakli výšky. Vtedy začne krajina pred vašimi očami defilovať absolútne jedinečným spôsobom. Rovné línie polí, ciest a vinohradov sa striedajú s krivkami jazerných brehov, luhov a kužeľovitých vyvýšenín. Geometrická veda a maliarske umenie v jednom.

trebisov a okolie z neba 1600x1030px web vinicky  trebisov a okolie z neba 1600x1030px web mala trna
Pri poletovaní nad Trebišovom a jeho okolím veľmi rýchlo zistíte, že takéto spájanie rozdielnych prvkov do harmonického celku je pre tento kraj typické. Napríklad priemysel a poľnohospodárstvo. Trebišovské fabriky, obchodné areály a obrie zväzky koľajísk v Čiernej nad Tisou plynulo prechádzajú do rozľahlej mozaiky polí, lúk a lesov. Alebo minulosť a súčasnosť. Preleťte ponad Kráľovský Chlmec alebo Sečovce a uvidíte, ako ich historické a moderné časti do seba krásne zapadajú. Takisto kostoly, historické kaštiele a zrúcaniny starých hradov do ich súčasného okolia.

trebisov a okolie z neba 1600x1030px web cierna nad tisou2   trebisov a okolie z neba 1600x1030px web secovce
Hovoríte, že už len nájsť spôsob, ako sa k tomu poletovaniu dostať? Verte, že už čoskoro to bude celkom jednoduché - vďaka knihe Trebišov a okolie z neba. A pretože sa práve teraz pripravuje, máte dokonca ojedinelú byť súčasťou tejto publikácie. Pomôžte odprezentovať južný Zemplín v tom najlepšom svetle.

trebisov a okolie z neba 1600x1030px web borsa   trebisov a okolie z neba 1600x1030px web cejkov

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

trebisov a okolie z neba 1600x1030px web maly kamenec   trebisov a okolie z neba 1600x1030px web zemplin

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Trebišov a okolie, v tom najlepšom svetle.

trebisov a okolie z neba fb banner 1200x628px

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

trebisov a okolie z neba 1600x1030px web egres   trebisov a okolie z neba 1600x1030px web trebisov2

Zavolajte ešte dnes regionálneho manažéra nášho vydavateľtva Ing. Ľuboša Vyskoča na tel.číslo 0917 870 413 alebo napíšte e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezntáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu. Pridajte sa k nám!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo