SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Čarovné Stredné Považie

FaceBook  Twitter  

carovne stredne povaziePredstavte si, že svet postavila akási gigantická tvorivá bytosť. Kopce, údolia, rieky, lesy.Keď sa pozriete na Stredné Považie, pokojne by ste si mohli pomyslieť, že na tomto kúsku sveta sa táto mýtická staviteľka snažila vyrobiť perlový náhrdelník. Vzala do rúk rieku Váh a ako na pevnú šnúrku na ňu navliekala jednu perlu za druhou.

 

 

 

Veď ako inak nazavať malebné Čachtice či Beckov s ich legendárnymi hradmi? Kúpele Trenčianske Teplice alebo Nimnica s ich preslávenými minerálnymi vodami a liečivými termálnymi prameňmi? Dajú sa vari roztrúsené považské dedinky s typickým folklórom a živými tradíciami prirovnať k niečomu inému, než k perličkám.

beckov  cachtice

Keď sa od Váhu rozhliadnete na ktorúkoľvek stranu, rozmýšľate, kde táto bytosť vzala inšpiráciu na vymodelovanie okolitých pohorí. Biele Karpaty na západe, Malé Karpaty na juhu, Považský Inovec a Strážovské vrchy na východe sú akoby prototypom malebnej hornatosti. Zalesnené pahorky aj odhalené bralá, hlboké doliny aj slnkom zaliate svahy priestranných údolí, všetko je také... akurát.

Podskalsky Rohac1  Vapec

A keď hovoríme o perlách, jednu z najvzácnejších dala do prostriedku celého kraja. Trenčín je neprehliadnuteľný. Či už ako mesto, vystavané okolo majestátneho hradu, alebo ako pojem v histórii od antických čias po moderné dejiny, alebo ako synonymum kultúry, umenia aj športových úspechov.

Trencin  Trencin2

Bez ohľadu na to, či veríte v usilovnosť mýtických bytostí, alebo ste obdivovateľmi tvorivých síl prírody a ľudskej vynaliezavosti, určite sa zhodneme, že Stredné Považie je dielom, hodným zaznamenania a prezentovania. Vďaka majstrovstvu fotografov vzniká v tomto období nová kniha Čarovné Stredné Považie. Kolektívu redaktorov, textárov a grafikov pomáhajú pri jej tvorbe ľudia ako vy, ktorí na Strednom Považí žijú a pracujú. 

strazov   trencianske teplice

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Mojtin   Jazviny

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Stredné Považie, v tom najlepšom svetle.

carovne stredne povazie1

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

prvre belusske vrata   nimca

Zavolajte ešte dnes regionálneho manažéra nášho vydavateľtva Mgr.Vladimíra Híreša na tel.číslo 0948 707 585 alebo napíšte e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezntáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu. Pridajte sa k nám!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo