SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Stará Ľubovňa a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

stara lubovna maketaObrysy hradu Ľubovňa s kužeľovitou strechou veže sú také typické a nezameniteľné, že si ho nepomýlite so žiadnym iným. Dokonca ani pri pohľade zhora, odkiaľ sú veci na zemi často akési iné a ťažšie spoznateľné. Však?

 

 

 

 


Čože? Vy ste ešte ponad Ľubovňu neleteli?

Budete môcť. Už čoskoro. A neprídete pri tom ani o piaď svojho domáceho pohodlia.

Lubovna 02   Lubovna skanzen

Poletíte cez zachytené pohľady, ktoré sa naskytujú letcom, brázdiacim oblohu slovensko-poľského pohraničia. Viac ako sto pestrých leteckých záberov sa v týchto dňoch a týždňoch zhromažďuje u tvorcov novej knihy Stará Ľubovňa a okolie z neba. Kraľuje im práve pohľad na vysoké múry Ľubovnianskeho hradu, za ktorým sú v sviežozelenej krajine usadené domy a ulice malebného severoslovenského mesta. Je určite zaujímavé, že jeho názov nájdete vpísaný nielen v prastarých listinách, ale napríklad aj v dnešných záznamoch NHL - možno viete, možno nie, Stará Ľubovňa je rodiskom Mariána Hossu, aktuálne trojnásobného držiteľa Stanleyho pohára a stále hrajúcej hokejovej legendy.

stara lubovna a okolie z neba fb banner 1200x628px

Listovaním v knihe sa vám pred očami odhalia ďalšie a ďalšie fotografie, z ktorých sa ťažko púšťa zrak. Napríklad rozprávkovo farebný záber, zachytávajúci čistinu uprostred jesenných lesov okolo Mníšku nad Popradom. Alebo paletu zelených odtieňov, ladne lemujúcich kľukatú líniu rieky Poprad. Naopak, Ľubovniansky skanzen zo vzduchu vyzerá ako roztomilo neusporiadaná modelová krajina a vy sa zrazu pristihnete pri želaní, že by ste sa chceli stať obrím dieťaťom a postaviť si drevené domčeky podľa svojej fantázie.

Mnisek   Haligovce

Ak by sme mali hlasovať za najkrajšie letecké fotografie sveta, určite by medzi nominovanými nechýbal záber na lúky pri Podolínci, pokryté závojmi riedkej hmly, z ktorej magicky vyrastá koruna Tatier. Je to scenéria, za akú by si hollywoodski majstri efektov vypýtali niekoľkocifernú sumu. Slovenská príroda ju vytvorila sama tým najprirodzenejším spôsobom.

Podolinec

Takto by sa dalo pokračovať ďalej. Poetické duše by dokázali aj básniť o každej z fotografií. A hoci sa hovorí, že jeden obraz vydá za tisíc slov, všetci však vieme, že slová do kníh bytostne patria tiež. Ani publikácia Stará Ľubovňa a okolie z neba by bez nich nebola takou, akou chce a má byť – bohatou na informácie. Aby sa jej čitateľ nielen chcel, ale aj poľahky mohol stať návštevníkom tohto nezabudnuteľného regiónu.

Haligovce 01   Chmelnica

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov či zástupcov kultúrnych organizácií. vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v Starej Ľubovni a jej okolí, staráte sa o ďalší rozvoj jej slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Starú Ľubovňu a jej okolie, v tom najlepšom svetle.

Lubovna

Pokiaľ vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Kontaktujte našu regionálnu projektovú manažérku Ing. Zuzanu Leščinskú, tel.: 0910 116 609, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dohodnite si nezáväznú konzultáciu. Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

Hniezdne   Hranicne

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame slovenskému cestovnému ruchu rásť.

Pridajte sa k nám!

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo