SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Chrumkavý NOVEMBER

FaceBook  Twitter  

chrukavy november 01Vždy čerstvé kúpeľné oblátky s vlastnou etiketou. Veľmi originálny a navyše aj chutný darček pre vašich partnerov či zákazníkov. Etiketu na oblátkach pripravíme s Vašou potlačou, pomôžeme vám aj s výberom textu či obrázkov. Takýto prezent poteší určite každého :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre mesiac november sme pre vás pripravili akciu, kedy vám k objednanému množstvu balení oblátok pridáme ďalších 10 % množstva navyše!

Prečo kúpeľné oblátky?
- obľúbená pochúťka a príjemný darček
- personalizovaná etiketa
- použitie leteckej fotografie na etikete znásobí príťažlivosť tohto milého darčeka

chrukavy november 02

Etikety vyrobíme z vašich fotografií a podkladov, alebo môžete využiť aj našu rozsiahlu databázu leteckých fotografií obcí, miest či turistických zaujímavostí. Naši grafici vám pripravia grafický návrh podľa vašich požiadaviek.

Plnku oblátok si môžete vybrať z druhov lieskovo-orieškové, škoricové s príchuťou jablka, kakaové s čokoládovou príchuťou. Počet oblátok v balení 6ks. Oblátky v krabičke 13 x 13 cm, 70g.

Cena od 50 balení je 1,90 €/balenie.

Príklad: Pri objednávke 50 balení, získate navyše 5 balení ZADARMO.

Ceny sú uvedené bez DPH a dopravy. V cene je zahrnutý grafický návrh, korektúra a tlač.
Cena za poštovné a balné je podľa štandardného cenníka Slovenskej pošty a stanoví sa od počtu objednaných balení oblátok.

UPOZORNENIE: Objednávky prijaté do 23.11.2018 budú dodané do Vianoc. Objednávky po tomto termíne, v novom roku, po 6.1.2019.

Ako objednať?
Pokiaľ vás kontaktoval náš projektový manažér, alebo koordinátor projektov, objednávky smerujte na túto kontaktnú osobu.

V prípade, že ste doposiaľ s ponukou neboli oslovení a radi by ste akciu „Chrumkavý NOVEMBER“ využili, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a my sa s vami skontaktujeme.

Akcia platí do 30. 11. 2018.

Objednajte už dnes a využite chrumkavú akciu naplno!

kupelne oblatky 04

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo