SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Senica a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa knihy senica a okolie z neba zmKeď vám predstavujeme mesto či región, o ktorom pripravujeme novú knihu, často začíname históriou. V prípade Senice začneme úplne naopak - najnovšou správou, ktorú sme našli na webstránkach tohto príjemného, moderného mesta a jedného z dôležitých centier jedinečného Záhoria.

 

 

 

 

V tej správe sa píše, že v Záhorskej galérii Jána Mudrocha v Senici vyhlásili výsledky čitateľskej ankety Kniha Záhoria 2017. V jej jubilejnom, 10. ročníku, zvíťazila na základe hlasov čitateľov publikácia z etnológie.

Dnes ešte nevieme, koľko hlasov získa v budúcnosti v tejto ankete kniha Senica a okolie z neba. Vieme len, že ňou chceme priniesť potešenie všetkým, ktorým je senický región blízky. Malo by to byť predovšetkým potešenie z nového poznania, prameniaceho z netradičných pohľadov. Kniha leteckých fotografií bude mať schopnosť ukázať známe miesta z neopozeranej perspektívy.

DSC 2031   DSC 2073

A teraz nemáme na mysli len tradičné pamiatky, akými sú kostol Panny Márie na senickom Námestí oslobodenia, Zvonicu v Kunove alebo Pomník povstalcov 1848 – 1849. Chceme vám ukázať celú Senicu a jej okolie tak, ako ho možno vôbec nepoznáte. Veď ako často sa vám podarí preletieť sa ponad štadión senických futbalistov? Prehliadnuť si z výšky historické aj moderné časti mesta? Na stránkach knihy Senica a okolie z neba, plných leteckých záberov, to bude jednoduché, pohodlné a budete si to môcť dopriať vždy, keď vám po týchto pohľadoch oči alebo srdce zatúžia.

senica a okolie z neba fb banner 1200x628px

Doslova v priebehu okamihu budete môcť preskočiť pár strán - a tým i kilometrov - aby ste si v Smrdákoch zakrúžili nad kúpeľným domom, alebo spolu s posádkou lietadla nastúpali vyššie a vychutnali si dychberúci pohľad na legendárne veže jedinečnej baziliky pútnického mesta Šaštín-Stráže.

21   Sastin

Mohli by sme takto pokračovať ďalej, ale vy sami asi najlepšie viete, čo by ste radi nielen sami videli, ale aj ukázali návštevníkom. Určite poznáte miesta, ktoré stoja za to, aby ich čitatelia knihy Senica a okolie z neba spoznali. Neváhajte a pridajte sa k jej autorom, nech vďaka vašej pomoci získa ďalší rozmer.

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov či zástupcov kultúrnych organizácií. Vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v Senici a jej okolí, staráte sa o ďalší rozvoj jej slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

01   20

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Senicu a jej okolie, v tom najlepšom svetle.

Pokiaľ vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

03   07

Kontaktujte nášho regionálneho projektového manažéra Mgr. Ľuboslava Choluja, tel.: 0907 932 982, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dohodnite si nezáväznú konzultáciu. Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

06

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame slovenskému cestovnému ruchu rásť.

Pridajte sa k nám!


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo