SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Ručne maľované mapy zaujali Poľsko

FaceBook  Twitter  

002zmRučne maľované mapy, zaznamenali na veľtrhu World Travel Show v Poľsku veľký záujem. Toto netradičné umelecké dielo s praktickým využitím zaujalo nielen odbornú, ale aj laickú verejnosť. Počas troch dní mali návštevníci možnosť zhliadnuť na vystavených obrazoch, aké formy ručne maľovaných máp tvoríme, a pre koho sú určené.

 

 

 

Vydavateľstvo CBS spol, s.r.o. bolo súčasťou národnej expozície Slovenska, ktorá bola počas veľtrhu v centre záujmu návštevníkov.

Počas slovenského prezentačného bloku, vytvorila skvelú atmosféru slovenská ľudová hudba, my sme odprezentovali pre poľský trh veľmi zaujímavé produkty - ručne maľované mapy a knihy leteckých fotografií. Návštevníkom sa podávali na ochutnávku pravé slovenské halušky.

tabule mal mapy 100x80cm0001 00   tabule mal mapy 100x80cm0003 00

Slovenská expozícia prilákala aj poľskú legendu - pána Alexandra Dobu, najväčšieho cestovateľa Poľska - cestovateľ roku 2015 (podľa hlasovania National Geographic), ktorý 3x preplával Atlantik na kajaku. Na pamiatku sme mu venovali naše knihy leteckých fotografií.

001

Slovenskú expozíciu zastrešovalo Ministerstvo dopravy a výstavby SR v zastúpení pani Beáty Egriovej. Turistické regióny SR, boli zastúpené organizáciami CR - Žilinský turistický kraj, Visit Spiš – Pieniny, Severovýchod Slovenska, Central Slovakia.

002

Počas veľtrhu sme sa stretli aj s ďalšími významnými zástupcami SR v Poľsku, s pánom Adriánom Kromkom - riaditeľom Slovenského inštitútu vo Varšave a s pani Zuzanou Ščepánovou - štátnou obchodnou radkyňou SR.

Za príjemnú atmosféru a úspešnú prezentáciu Slovenska ďakujeme všetkým našim slovenským partnerom, Ministerstvu dopravy a výstavby, ako aj slovenským spoluvystavovateľom.


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo