SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Poctivosť a dôvera sa vypláca

FaceBook  Twitter  

AA SK RGB 02Milí naši zákazníci, priaznivci, ale i vy, ktorí ste práve len surfovali po okolitom internete a zastavili ste sa pri týchto riadkoch: všetkým vám úprimne ďakujeme za to, že sa nám úspešne darí pomáhať cestovnému ruchu na Slovensku rásť. Tak úspešne, že sa naša spoločnosť zaradila do veľmi úzkej skupiny kvalitných slovenských firiem.

 

 

 

 

 

 

Hovorí sa, že samochvála smrdí a verte, že ani v našom tíme ju nemáme veľmi radi. A tieto riadky ňou rozhodne nemajú byť. Prečo teda s nimi prichádzame? Preto, aby sme vám okrem úvodného poďakovania zvestovali, že nám jednoducho môžete naďalej dôverovať tak, ako ste nám dôverovali doteraz.

Napríklad v tom, že účty, ktoré nám pošlete, riadne a včas zaplatíme. Že faktúry, ktoré zase vystavíme my vám, sú pripravené presne a zodpovedne. Že ľudia, ktorí pre vás vyrábajú krásne mapy a knihy, dostávajú za svoju poctivo urobenú prácu zaslúženú výplatu a v sociálnej ani zdravotnej poisťovni ich nečaká nepríjemné prekvapenie. A že keď do tých kníh a máp napíšeme, že sú vytlačené na papieri zo zodpovedného lesného hospodárstva, je to naozaj tak. Skrátka, že na čom sa naša spoločnosť dohodne, to aj dodrží.

AA SK RGB 01

Za všetkým, čo vyrábame a poskytujeme, sú ľudia. Kartografi, grafici, redaktori, koordinátori a manažéri projektov, asistentky, skladníci, šoféri. Ako každý, aj my máme lepšie i horšie dni a aj pri všetkej profesionalite sa občas pomýlime. Naša dôveryhodnosť je však tiež v tom, že ak spravíme chybu, neskrývame ju pred vami ani pred sebou. Snažíme sa ju napraviť a urobiť všetko pre to, aby sa neopakovala.

Možno by sa to dalo nazvať poctivým podnikaním, ale my to voláme jednoducho podnikaním. Pretože poctivosť a otvorenosť je to, čo pre nás je – a pre každého by byť malo – samozrejmosťou, či už vydávate knihu alebo dcéru, či kreslíte mapu alebo autíčko synovi, či fotíte priateľov alebo obec z lietadla. Inými slovami, poctivosť a dôvera sa vypláca v obchode aj osobnom živote.

18cbsmakov09w  18cbsmuzeum10m1   18cbsmorava009w 

Vďaka vám dnes patríme medzi spoločnosti, ktoré splnili najprísnejšie kritériá ekonomického hodnotenia celosvetovo pôsobiacej certifikačnej spoločnosti Bisnode. Práve v týchto dňoch nám doručili certifikát dôveryhodnosti s prestížnym stupňom AA, ktoré získalo len 2,6 percenta najkvalitnejších spoločností.

certifikat

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo