SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Malí lyžiari boli skvelí aj na korčuliach

FaceBook  Twitter  

cbsinline01waPreteky lyžiarov bez snehu aj bez lyží, a predsa vydarené? Presne také boli v predposlednú septembrovú nedeľu v Banskej Bystrici. Lyžiarsky oddiel Mladosť pripravil podujatie, za ktoré by mu asi každý z účastníkov bez váhania udelil plný počet bodov.

 

 

 

 

 

Na štartovej listine prvého ročníka Inline korčuliarskej časovky bolo vyše šesťdesiat detí, od najmladších škôlkárov po najstarších školákov. Na všetkých čakal biely ovál v Parku pod Pamätníkom a neúprosne presná profesionálna časomiera. A profesionálne nasadenie bolo vidieť aj na tvárach malých pretekárov. Ako by sa zhodli športoví komentátori: podmienky boli ideálne. Slnečné lúče, optimálna teplota, takmer bezvetrie a suchá dráha, lemovaná povzbudzujúcimi mamičkami, oteckami či starými rodičmi.

cbsinline01w

Komu také podmienky sadli najviac? Ligotavé poháre a tašky s odmenami si vo viacerých kategóriách vybojovali rýchlonohí Horehronci z Polomky, zahanbiť sa nedali ani chlapci a dievčatá zo Zvolena a veľmi dobre obstáli aj domáci Banskobystričania z Mladosti.

cbsinline05w   cbsinline06w   cbsinline03w

Pozorujúc usmiate tváre, dobrý pocit z výbornej akcie si odnášali zrejme všetci. Vrátane hlavného organizátora a šéfa lyžiarskeho oddielu Mladosť Mira Štefanovie. „Som rád, že sa nám to podarilo. Deti si zasúťažili, čo je vždy príjemné spestrenie lyžiarskej letnej prípravy. Zároveň sme mohli ponúknuť zaujímavé podujatie do Európskeho týždňa športu v Banskej Bystrici a tiež ukázať, že dvere nášho oddielu sú otvorené pre všetky deti, ktoré sa chcú pustiť do zjazdového lyžovania.“

cbsinline07w   cbsinline04w

Či na snehu, či bez neho, lyžiarsky oddiel Mladosť vo vydavateľstve CBS podporujeme vždy radi. Pretože ako v zime na zjazdovke na Čertovici, tak aj v parku v Banskej Bystrici opäť ukázali, že rozumejú tomu, čo pre deti robia. A že to robia dobre a s nadšením.

cbsinline08w


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo