SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Čarovné Slovensko 2

FaceBook  Twitter  

000Nádherné hory, husté lesy, slnkom zaliate skalné bralá, cez ranný opar sa trblietajúce hladiny riek, monumentálne hrady či drevom voňajúce chalúpky. To všetko by ste mohli nájsť v priebehu jediného dňa na Slovensku. Potrebovali by ste však oveľa viac času, aby ste našli všetkých vyše päťtisíc kníh Čarovné Slovensko, ktoré sa za uplynulý rok rozniesli do každého z kútov našej krajiny a za jej hranice.

 

 

 

Publikácia, plná magických fotografií, ktorá stála pri zrode rovnomennej edície vydavateľstva CBS, je vypredaná, dostupná už len v niektorých predajniach v obmedzenom množstve. Z predajného artikla sa postupne stáva artikel zberateľský.

002   003

Desiatky nádherných fotografií na jej stránkach predstavili Slovensko čarovným pohľadom. Každá z nich priniesla nielen obraz fotografovaného miesta, ale predovšetkým emóciu človeka, príbeh fotografa, ktorému sa podarilo zachytiť čarovný okamih plynutia času.

004   005

A pretože čas stále plynie, ľudské emócie sú nevyčerpateľné a krásnych miest na Slovensku je toľko veľa, úspešná kniha je tu opäť. Neopakovateľné momenty sú však také práve preto, lebo ich nemožno zažiť dvakrát. Ani my sa nevraciame späť a nebudeme len jednoducho opätovne tlačiť Čarovné Slovensko. Namiesto toho kráčame vpred a plní nadšenia sme sa pustili do prípravy úplne novej knihy Čarovné Slovensko 2.

carovne slovensko2 fb banner 1200x628px

Ani teraz nechceme konkurovať množstvu kníh, ktoré o Slovensku a slovenských regiónoch vyšli. Zas a znova ich chceme jedinečným spôsobom doplniť vďaka šikovným fotografom - tvorivým profesionálom aj skúseným a pracovitým nadšencom. V Čarovnom Slovensku 2 získajú ďalší bohatý priestor na predstavenie toho najlepšieho a najčarovnejšieho, čo sa im z našej krajiny podarilo zachytiť. A čitatelia získajú úplne novú, magickú knihu o jedinečnej krajine v srdci Európy.

006   007

Chcete sa do pripravovaného projektu zapojiť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samospráv, organizácií cestovného ruchu, služieb cestovného ruchu, škôl, kultúrnych a iných organizácií. Teraz máte neopakovateľnú možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku i za jeho hranicami. Pomôžte odprezentovať nádherné, čarovné Slovensko doslova v tom najlepšom svetle.

Všetci, ktorí vstúpite svojou prezentáciou do tejto pripravovanej nádhernej publikácie, získate unikátny prezent na komunikáciu so slovenskými aj zahraničnými partnermi.

008   009

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Naši regionálni projektoví manažéri, budú v priebehu 3 mesiacov postupne oslovovať organizácie po celom Slovensku. Pokiaľ vás zatiaľ nekontaktovali, a chceli by ste si zabezpečiť priestor pre vašu prezentáciu, ozvite sa nám ešte dnes na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Obratom vás budeme kontaktovať prostredníctvom niektorého z našich regionálnych projektových manažérov a objasníme vám všetky potrebné informácie.


Dajte nám o sebe vedieť a my sa o všetko potrebné postaráme. Pokiaľ sa rozhodnete stať sa súčasťou tohto diela, vytvoríme pre vás prezentáciu, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame slovenskému cestovnému ruchu rásť.

Pridajte sa k nám!

010   011

 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo