SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Zlaté Moravce a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

ZM maketaKnižnú edíciu Slovensko z neba rozšíri nový prírastok, Zlaté Moravce a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú púť, kým sa vám dostane ako hotové dielo do rúk. A čo v nej uvidíte? Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

 

 

 

Srdečne vás pozývame do Mestského kultúrneho strediska v Zlatých Moravciach, kde sme pre vás pripravili výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe. Výstava potrvá do 30. septembra 2018.

zm a okolie pozvanka

Čo všetko uvidíte?
Zaletíme nad mesto Zlaté Moravce, ponad kaštiele, zámočky a hrady. Navštívime tiež okolité dedinky. Odhalíme vám Tekovské Nemce, Kaštieľ Skýcov, Hrad Hrušov, Topoľčianky, obec Žikavu, Kostoľany pod Tríbečom, Malé a Veľké Vozokany a ďalšie zaujímavé mestá.

02   07

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Zlaté Moravce a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

ZM 01   ZM 02

Pokiaľ navštívite Mestské kultúrne stredisko v Zlatých Moravciach v období do 30. septembra 2018, môžete si vychutnať Zlaté Moravce a ich okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Bližšie informácie k projektu nájdete v tomto článku >>

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo