SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Výstava leteckých fotografií v Banskej Bystrici

FaceBook  Twitter  

BBPozývame vás na výstavu leteckých fotografií k pripravovanej knihe z edície Slovensko z neba, do Banskej Bystrice. Výstava sa koná v obchodnom centre Európa SC a potrvá až do 9. septembra 2018.

 

 

 

Výstava sa koná na podporu novej pripravovanej knihy BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE Z NEBA, v ktorej nájdete nádherné letecké fotografie Banskej Bystrice a okolia. Určite je na čo sa pozerať. Slovensko má neúrekom krásnych prírodných i kultúrnych miest a Banská Bystrica a jej okolie nie je výnimkou. Okrem Banskej Bystrice, jedného z najkrajších miest na Slovensku, uprostred krásnej prírody, v srdci Slovenska, uvidíte aj okolité dedinky, Donovaly, Hiadeľ, Badín a ďalšie, krásne hory a doliny, napr. Španiu dolinu, Tureckú, Králiky.

Hiadel   Slovenska lupca

Na výstave leteckých fotografií uvidíte prierez toho najzaujímavejšieho, čo u nás nájdete. Na to najzaujímavejšie z Banskej Bystrice a okolia pohľadom z neba sa môžete tešiť v novej pripravovanej knihe.

BB a okolie

Výstava sa koná do 9. septembra 2018, v priestoroch obchodného centra Európa SC. Spríjemnite si chvíle počas návštevy centra aj vy.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo