SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Takéhoto riaditeľa logistiky nemá nikto! :)

DSC 1651 Richard je členom tímu CBS už 4 roky. Je jeden z vedúcich pracovníkov a v jeho kompetencii je celá logistika, technické zabezpečenie, distribúcia a správa majetku. Je prvotriedny kutil, obľubuje prácu okolo domu, všetko si najradšej spraví sám. Rád sa učí novým veciam, ktoré vie neskôr využiť.

Rišo pochádza z Veľkého Krtíša a žije v Dolnej Strehovej. Vyštudoval elektrotechniku a technický talent je na ňom dobre badateľný.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Rišo a majiteľ spoločnosti CBS, Milan Paprčka, sú bratranci. V správnej rodine si ľudia pomáhajú navzájom a tak Rišo dostal šancu tu pracovať, ktorej sa dobre chytil. Začínal ako obchodný zástupca a vypracoval sa až na riaditeľskú stoličku. A tak je niekdajšia šanca pracovať pre CBS dobre oplácaná.

Na spoločnosti CBS sa mu páči jej kolektív. Vraví, že nikde inde sa nestretol s tak ústretovými a zladenými ľuďmi. Páči sa mu tiež, že je tu priestor na kreatívne nápady, ktoré sa aj realizujú.

Rišo je ľudomil, vždy ochotný a pripravený pomôcť druhým. Je takmer nemožné zastihnúť ho nekľudného a v spojení s jeho silnou charizmou zanecháva v ľuďoch dobrý dojem. Obľubuje jazdu na motorke, no ako on sám hovorí, aktuálne sa viac venuje jej rozoberaniu a skladaniu. Pre Riša je však jednoznačnou jednotkou v jeho živote rodina, ktorú nadovšetko miluje. Jeho najväčšou radosťou a zároveň najväčším úspechom je pre neho dcéra. Je veľmi šikovná, krásne kreslí, čo údajne zdedila práve po otcovi :)

Pre Riša bolo najväčším snom mať šťastnú rodinu, čo sa mu už splnilo.

DSC 1641

"Vo svojom živote by som nemenil vôbec nič. Všetko čo mám je v dôsledku minulosti, takej, aká je. A možno ak by som nejakú maličkosť zmenil, toto by som nemal."

Richard Šlacký

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo