SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Spustili sme nový e-shop

FaceBook  Twitter  

CBSTechnológie a systémy sa neustále vyvíjajú, aktualizujú a modernizujú. Zároveň množstvo produktov, ktoré bolo vydavateľstvom CBS za posledné roky vytvorené si zaslúžia sprehľadnenie a jednoduchší prístup.

 

 

 

 

 

 

Preto sme vytvorili a spustili sme nový e-shop. Sprehľadnili sme usporiadanie našich produktov, aby sme vám zjednodušili orientáciu v celom sortimente vydavateľstva. Bolo pridané filtrovanie na základe rôznych atribútov v jednotlivých kategóriách, aby sme vám uľahčili rýchlejšie nájsť to, čo vás zaujíma.

eshop

Samozrejmosťou je aj bezpečná platobná brána, ktorá vám umožní priamo uhradiť váš nákup prostredníctvom platobnej karty, alebo zabezpečeného bankového prevodu. E-shop je postavený a prevádzkovaný na systéme, ktorý spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky na prevádzku, ako aj bezpečnosť vašich osobných údajov (GDPR).

Postupne budeme sprístupňovať ďalšie funkcie a programy pre vás, aby ste sa mohli tešiť z unikátnych kníh edícií Slovensko z neba, edície Čarovné Slovensko, maľovaných máp, turistických a cyklistických máp VKÚ Harmanec, ako aj ďalších produktov za čo najvýhodnejšie ceny.

Veríme, že vám nový e-shop uľahčí a spríjemní nakupovanie produktov, ktorými spoločne POMÁHAME CESTOVNÉMU RUCHU NA SLOVENSKU RÁSŤ.

E-shop je priamo dostupný na adrese www.cbs-shop.sk.

E-SHOP.


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo