SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Slovensko - automobilová krajina

FaceBook  Twitter  

sk autoSpojenie Slovenska a automobilizmu má dlhú históriu, bohatú tradíciu a jedinečnú súčasnosť. V plnej kráse sa toto spojenie ukáže v jedinečnom knižnom projekte Slovensko – automobilová krajina.


 

 

 

 

 

Obrazová publikácia je prvá svojho druhu a ponúka nejeden unikát. V knihe budú odprezentované najvýznamnejšie automobilové koncerny produkujúce automobily na Slovensku, ako aj samotné automobily týchto továrenských značiek nafotené v slovenských exteriéroch.

PEUGEOT DLHODOBY   KIA TITULKA 1

Zároveň bude publikácia obohatená nádhernými leteckými fotografiami, zachytávajúce známe cesty a horské prechody odfotené z vtáčej perspektívy v lone krásnej slovenskej prírody. K tomu sa pridávajú neopakovateľné scenérie z automobilového života a cestovania v slovenských regiónoch. Časť obsahu bude venovaná prezentáciám automobilového priemyslu a partnerom projektu. 

01   02

Kniha predstavuje Slovensko ako krajinu, žijúcu pestrým a zaujímavým automobilovým dianím. Krajinu automobilových nadšencov, prekvitajúceho automobilového priemyslu, ktorý rozvíjajú nielen šikovné ruky, ale aj inšpirujúce nápady a unikátne riešenia slovenských odborníkov.

03   04

Ambíciou knihy je priniesť pre čitateľov informácie o prínose automobilového priemyslu pre celú krajinu a jej ľudí.

A čo vy? Vidíte spojenie vášho pracovného, či podnikateľského života s automobilovým priemyslom? Máte pocit, že by ste mohli, alebo dokonca mali byť súčasťou tohto unikátneho diela? Ak áno, neváhajte a pridajte sa k nám.

sk automobilova krajina fb banner 1200x628px

Kto sa môže do projektu zapojiť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov výrobných automobilových spoločností, dodávateľov a subdodávateľov automobilového priemyslu, požičovne áut, autobazáre, predajcov a distribútorov áut, či ďalších organizácií súvisiacich s automobilmi. Teraz máte neopakovateľnú možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu. Všetci, ktorí vstúpite svojou prezentáciou do tejto pripravovanej, nádhernej publikácie, získate unikátny prezent na komunikáciu so slovenskými, aj zahraničnými obchodnými partnermi. Zároveň sa cez široké spektrum distribučných kanálov, malých i veľkých kníhkupectiev, dostane k priaznivcom automobilizmu na celom Slovensku.

09   08

Využite šancu pridať sa k jej tvorcom a ukázať tak automobilizmus v krajine pod Tatrami v tom najlepšom svetle.

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte nášho regionálneho projektového manažéra Mgr. Vladimíra Híreša, tel.: 0948 707 585 alebo e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať.

Dajte nám o sebe vedieť, a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pridajte sa k nám!

05   06 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo