SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Čarovné vody Slovenska

FaceBook  Twitter  

01Vedeli ste, že Slovensko je hneď po Rakúsku druhou krajinou na svete s najväčšou zásobou pitnej vody? Náš Žitný ostrov predstavuje najväčšiu prirodzenú zásobáreň podzemnej vody v strednej Európe a dokázal by zásobovať pitnou vodou viac ako 13,5 mil. obyvateľov. Slovensko je však krajinou vody nielen v hlbokom podzemí, ale i na povrchu. Doslova ho zdobí nespočetné množstvo prameňov, balvanmi dekorované horské bystriny, kľukaté toky riek aj pokojne sa vlniace hladiny jazier a vodných nádrží.

 

 

V knihe Čarovné vody Slovenska všetku túto mágiu životodarnej tekutiny nájdete na nádherných fotografiách. Mnohé z nich boli vytvorené z lietadla, ďalšie vznikli na zemi, priamo pri vode vo všetkých jej skupenstvách, teplotách a podobách.

02   03

Kniha Čarovné vody Slovenska je súčasťou edície Čarovné Slovensko a ukazuje, aké čary dokáže príroda robiť prostredníctvom takej obyčajnej veci, akou je priezračná tekutina. Ale zároveň predstavuje aj to, čo všetko voda znamená pre ľudí a ako ju využívame, ako sa o tento zdroj života staráme, ako je súčasťou prostredia, v ktorom od narodenia existujeme ako jednotlivci i celý národ.

04   06

A čo vy? Vidíte spojenie vášho pracovného, či podnikateľského života s vodou? Máte pocit, že by ste mohli, alebo dokonca mali byť súčasťou tohto unikátneho diela? Ak áno, neváhajte a pridajte sa k nám.

carovne vody

Kto sa môže do projektu zapojiť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov kúpeľov, akvaparkov, kúpalísk, výrobcov minerálnych vôd, či ďalších organizácií súvisiacich s vodou. Teraz máte neopakovateľnú možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu. Všetci, ktorí vstúpite svojou prezentáciou do tejto pripravovanej nádhernej publikácie, získate unikátny prezent na komunikáciu so slovenskými aj zahraničnými obchodnými partnermi. Zároveň sa cez široké spektrum distribučných kanálov, malých i veľkých kníhkupectiev, toto dielo dostane k čitateľom na celom Slovensku.

07   08

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte nás ešte dnes na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Obratom vás budeme kontaktovať prostredníctvom niektorého z našich regionálnych projektových manažérov a objasníme vám všetky potrebné informácie.

Dajte nám o sebe vedieť a my sa o všetko potrebné postaráme. Pokiaľ sa rozhodnete stať sa súčasťou tohto diela, vytvoríme pre vás prezentáciu, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu.

Pridajte sa k nám!

09   05


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo