SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Piešťany a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa knihy piestany z neba 1200x1200px blue webPripravujeme ďalší, nový projekt edície Slovensko z neba - Piešťany a okolie z neba. Slávne kúpeľné mesto poznajú a navštevujú ľudia z celého sveta. Ale viete si predstaviť, ako vyzerajú Piešťany a okolie z neba? Vďaka knihe s týmto názvom prichádza čas, keď si tento pohľad nebudete musieť už len predstavovať. Krásne mesto na pravom brehu Váhu preslávil výskyt jedinečnej liečivej vody a bahna s blahodarnými účinkami, ktoré boli známe už pravekým ľuďom. Súčasné Piešťany hýria farbami a bohatým spoločenským, kultúrnym aj športovým životom.

 

 

 

Piešťanský hudobný festival, Organové dni, Country Lodenica či Hodokvas sú známe pojmy na kultúrnej scéne. Automobilové preteky Cena Slovenska a medzinárodná veslárska regata „O pohár SNP“ zase pravidelne obohacujú kalendár významných športových podujatí na Slovensku.

V meste je mnoho hotelov, penziónov, reštaurácií a kaviarní, pričom obľubu si získali najmä umelecké kaviarne s galériami. Kultúrou a slávnou históriou však dýchajú aj domy, ulice a malebné námestia. Kúpeľné budovy, liečebné domy, hotely, vily a penzióny. Prechádzka Kúpeľným ostrovom umožňuje obdivovať nielen viaceré historické budovy, ale aj umelecké plastiky v Kúpeľnom parku.

001   003

Presvedčte sa sami a prijmite naše pozvanie do kúpeľného mesta Piešťany a okolia z neba. Knihu s týmto názvom práve pripravujeme a budeme veľmi radi, ak sa k nám pridáte a zviditeľníte sa.
Práve vy, obyvatelia žijúci a pracujúci v tomto nádhernom a svetovo preslávenom meste poznáte najlepšie svoj kraj a ste naň patrične hrdí. Poznáte miesta, o ktorých sa veľa nepíše, návštevníci o nich nevedia.
Máte tip na miesta, ktoré by si zaslúžili väčšiu pozornosť? Podeľte sa o ne, a aj vďaka vám môže získať publikácia, plná unikátnych leteckých fotografií, ďalší rozmer.

005   004

Chceme ukázať svetu krásy legendárneho kúpeľného mesta a pomôcť aj vám prilákať k vám množstvo kúpeľných hostí, turistov, či vyznávačov golfu. Určite aj pre vás bude táto kniha zaujímavá, lebo vidieť krajinu pohľadom z vtáčej perspektívy je netradičný zážitok. Vydavateľstvo CBS má v svojom fotoarchíve stovky leteckých fotografií, ktoré neustále dopĺňa a je odhodlané vydať ďalšiu knihu z edície Slovensko z neba, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy. Pre vašu inšpiráciu si pozrite malú ochutnávku fotografií, ktoré budú súčasťou knihy Piešťany a okolie z neba.

002   006

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov či zástupcov kultúrnych organizácií. Vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v Piešťanoch, staráte sa o ďalší rozvoj ich slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

piestany a okolie z neba fb banner 1200x628px

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Piešťany a ich okolie v tom najlepšom svetle.
Pokiaľ vám táto myšlienka môže zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Kontaktujte našu regionálnu projektovú manažérku Miroslavu Daranskú, tel.: 0903 429 755, e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dohodnite si nezáväznú konzultáciu. Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu.

Pridajte sa k nám!

007    009

 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo