SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Pripravovaný projekt Nové Zámky a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa knihy nove zamky z neba b1200x1200px blue webNové Zámkynajväčším mestom Podunajska a kultúrnym centrom širokého regiónu Dolného Ponitria a stredného Podunajska. Boli mestom slávnej a zaujímavej histórie už od svojho založenia, keď sa zrodili na ruinách štyroch Turkami zničených obcí. Veď šesťuholníková kamenná pevnosť, ktorá vyrástla na pravom brehu rieky Nitra, patrila k najmodernejším opevneným stavbám vtedajšej Európy.

Aj dnes sú Nové Zámky obliehané, hoci úplne inak, než pred storočiami. Do mesta sa hrnú návštevníci za jedinečnými pamiatkami a bohatou ponukou kultúrnych podujatí, ktoré sa tu počas roka organizujú. Od marca do mája je to cyklus koncertov Novozámocká hudobná jar, v septembri Medzinárodný festival alternatívneho umenia a Dni európskeho kultúrneho dedičstva, v októbri festival Novozámocký džez.

DSC 9627

Jednou z najkrajších kultúrnych pamiatok mesta je kalvária na zachovanom bastióne Forgáchovej bašty. Dominantu námestia tvorí rímskokatolícky Kostol sv. Kríža, ktorý stojí takmer od samotného vzniku mesta. Pýchou Nových Zámkov je barokové súsošie Najsvätejšej Trojice, symbolická pamiatka na veľkú morovú epidémiu. Centrom oddychu a rekreácie Novozámčanov je lesopark Berek s viac ako 200-ročnými dubmi a areál termálneho kúpaliska Štrand.

DSC 9628

Šesťuholníkový pôdorys starobylej novozámockej pevnosti dnes už síce neuvidíte, ale ak sa na mesto pozriete z výšky, objavíte množstvo pohľadov, o ktorých úchvatnosti na zemi ani netušíte.
Presvedčte sa sami a prijmite naše pozvanie do Nových Zámkov a okolia z neba. Knihu s týmto názvom práve pripravujeme a budeme veľmi radi, ak sa k nám pridáte a zviditeľníte sa.
Práve vy, obyvatelia žijúci v tomto regióne poznáte najlepšie svoj kraj a ste naň patrične hrdí. Poznáte miesta, o ktorých sa veľa nepíše, návštevníci o nich nevedia.

Máte tip na miesta, ktoré by si zaslúžili väčšiu pozornosť? Podeľte sa o ne, a aj vďaka vám môže získať publikácia, plná unikátnych leteckých fotografií, ďalší rozmer.

Chceme ukázať svetu krásy vášho regiónu a prilákať k vám nejedného zvedavého turistu. Určite aj pre Vás bude táto kniha zaujímavá, lebo vidieť krajinu pohľadom z vtáčej perspektívy je netradičný zážitok. Vydavateľstvo CBS má v svojom foto archíve stovky leteckých fotografií, ktoré neustále dopĺňa a je odhodlané vydať ďalšiu knihu z edície Slovensko z neba, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy. Pozrite si malú ochutnávku fotografií, ktoré budú súčasťou knihy Nové zámky a okolie z neba.

Nove Zamky CBS 2018 DSC 9625

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov či zástupcov kultúrnych organizácií. Vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v Nových Zámkoch, staráte sa o ďalší rozvoj ich slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Nové Zámky a ich okolie v tom najlepšom svetle.

Nove Zamky CBS 2018 DSC 9651

Pokiaľ Vám táto myšlienka môže zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Kontaktujte našu regionálnu projektovú manažérku Ing. Adrianu Drugovú, tel.: 0915 435 966, e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dohodnite si nezáväznú konzultáciu. Objasní vám všetky potrebné informácie, ukáže vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší.

Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu.

Pridajte sa k nám!

Nove Zamky CBS 2018 DSC 9687


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo