SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Letecké fotografovanie 2018 sa začína :)

FaceBook  Twitter  

DSC 9918Áno je to tu! Aj keď počasie vonku vyzerá ešte zimne, nezadržateľne sa k nám blíži jar. No a s týmto krásnym, sviežim obdobím sa opäť začína sezóna leteckého fotografovania. Možno sa zdá, že je to priskoro, no príprava letových plánov a zabezpečenie všetkých potrebných legislatívnych náležitostí potrebuje svoj čas.

Takže práve štartujeme projekt AEROFOTO jar/leto 2018 v jeho prípravnej fáze, aby sme s nástupom jarnej zelene vyleteli k oblohe o nafotili tie najkrajšie momenty, ktoré sa dajú vidieť len z hora. Aj tento rok nafotíme obce, mestá, pamiatky, prírodu, hory, no a samozrejme aj ďalšie objekty.

A čo vznikne?

Určite veľa nových, nádherných a dychvyrážajúcich leteckých fotografií, keďže máme k dispozícii už dve vlastné lietadlá, a tiež novšiu a kvalitnejšiu foto techniku.

011 MLA FATRA IMG 7664 upr DSC 6710

Aké majú letecké fotografie využitie?

Naše fotografie majú využitie hlavne na propagačné účely (Slovenska, firiem, rôznych organizácií, miest, obcí, kultúrnych pamiatok, prírodných scenérií a pod.), výstavy, webové stránky, výzdoba obecného úradu, podklady pre fotomapy a pod. Obce využívajú fotografie aj na tieto praktické účely: na archiváciu vývoja zástavby obce, pri navrhovaní územných plánov, na dokumentáciu projektov z EÚ, na kontrolu čiernych stavieb, či pri plánovaní hrobových miest na cintorínoch.

DSC 9918 DSC 2342

Čo všetko fotíme?

Pri fotení zachytávame každú zastavanú časť katastra obce. Špeciálne sa zameriavame na detaily centra a dominánt obce a vždy vyrobíme aj panorámy s celkovým pohľadom na obec.

DSC 6668 DSC 0045

Prečo letecké fotografie od spoločnosti CBS spol, s.r.o.?

Letecké fotografie, nemôže robiť len tak hocikto. Na Slovensku máme jednu z najprísnejších legislatív v tomto ohľade. Preto, aby všetko bolo v najlepšom poriadku a súlade, spĺňame všetky legislatívne normy pre vykonávanie tejto činnosti, sme držiteľom licencie (číslo licencie: SK/SPO/003) pre letecké fotografovanie na základe povolenia vydaného leteckým úradom.

Máme dlhoročné skúsenosti s lietaním a profesionálnym fotografovaním.

Túto činnosť robíme vo veľkom, vlastným lietadlom a s vlastnými fotografmi a vďaka tomu vieme tieto práce realizovať vo veľmi výhodných cenách. Nízka cena ale neznamená nízku kvalitu, pretože fotíme špičkovými profesionálnymi digitálnymi zrkadlovkami a profi optikou.

Vedeli ste, že:

- už 2750 slovenských starostov využilo letecké fotografovanie CBS
- na 1290 obecných úradoch visia letecké plagáty CBS
- na viac ako 870 obecných weboch sú letecké fotografie CBS
- 400 leteckých fotografií CBS sa používa na oficiálnu propagáciu Slovenska

Neváhajte a využite každoročnú akciu a objednajte si letecké fotenie Vašej obce alebo firmy už dnes na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo