SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Novembrové rozhľady

FaceBook  Twitter  

 

usmev logoBiznis je džungľa. Platia v ňom rovnaké zákony ako v amazonskom pralese. Jediným meradlom prežitia na trhu je pritom obratnosť, sila a výdrž firmy. Kto ich má, dosiahne vytúžený úspech. Ak spoločnosť neustále rastie, nekrčí sa viac v tej džungli na zemi, ale pomyselne stúpa do bezpečnejších korún mohutných stromov. To je našťastie i prípad Vydavateľstva CBS. Zhora sa potom naskytá úplne iný pohľad na svet ako tam dole. Bezprostredný boj o prežitie striedajú myšlienky o tom, ako veci zlepšovať, skrášľovať, či rovno pomáhať. V novembri sme sa na všetko pozerali z konára, na ktorom nám je už dlho dobre.

 

Prvé múzeum máp na Slovensku! To je nápad, ktorý sme dostali hneď po tom, ako sa nám uvoľnili vhodné priestory v slovenskom sídle spoločnosti. Kto iný by ho predsa mohol zriadiť ak nie najväčší vydavateľ máp? Inšpiráciu sme išli načerpať na Moravu, kde už jedno také múzeum majú. Viac zatiaľ neprezradíme…

muzeum map 01   muzeum map 02   muzeum map 03

Pomôcť najmenším sme sa rozhodli v spolupráci s nadáciou Úsmev ako dar. Dohodli sme charitatívnu predajnú akciu našich produktov v banskobystrickom obchodnom centre. Celý výťažok pôjde pre deti z detských domov. Vo vnútri firmy však robíme i zbierku pre Svietielko nádeje. Do kasičky zbierame peniaze na kúpu krásneho prezentačného pultíka, ktorý využijú na rôznych podujatiach.

usmev ako dar plagaty 980x670mm nahlad

Pomôcť však chceme i vo vlastných radoch. Celý proces riadenia projektov od zadania ž po konečnú fakturáciu zefektívnime vďaka novému systému Flowii. Zároveň sme zrekonštruovali callcentrum v Kynceľovej a už je jasné, že budeme mať aj nové lietadlo od slovenského výrobcu.

 Carovne Tatry bratislava z neba maketa 1024   Carovne Dolne Povazie

Zúčastnili sme sa najväčšieho slovenského knižného veľtrhu Bibliotéka / Pedagogika 2017 v bratislavskej Inchebe. Náš stánok sme zamerali na propagáciu leteckých kníh. Počas hlavného programu sme aj pokrstili knihu Bratislava z neba. Krstili sme však i za riekou Moravou. V rámci 15. Medzinárodného festivalu outdoorových filmov v Zlíne uviedli do života knihu Zlínsko z nebe. Okrem toho sme expedovali knihy Čarovné Tatry a Zamagurie, Čarovné Považie, Frýdecko – Místecko z nebe, Čarovné Donovaly, mapu VKÚ 121 Veľká Fatra a mapu Blanensko a Boskovicko. Fotografi nafotili región Kroměřížsko.

Velka Fatra   Zlinsko   f m

Opäť to bol aktívny mesiac na všetky strany. Zo sedenia na vysokom konári sa veru ľahko môže zatočiť i hlava, ale iba tomu, kto sa dobre nedrží a hľadí strmhlav nahor. Naše rozhľady sú oveľa širšie. Úspech sa totiž nemeria len ziskom, ale aj dobrými skutkami.

 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo