SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Aj Horehronie sa dočkalo, svojej knihy z neba.

FaceBook  Twitter  

Horehronie kniha zmKnižná edícia Slovensko z neba dostala ďalší prírastok, o ktorom spieva aj speváčka Kristína. Poďme sa spoločne pozrieť na ten jedinečný región, kde rastú tie najkrajšie stromy. Áno, je to Horehronie, región bohatý na dych vyrážajúcu prírodu, technické pamiatky, jedinečné tradície a predovšetkým na hrdých ľudí – Horehroncov, hrdých na svoj nádherný kraj.

 

 

 

Horehronská príroda je nespútaná, divá, ale krásna. Všade samé kopce, vrchy, hory, lesy i studené doliny, ktoré divo a nemilosrdne pretína rieka Hron. Stáda kráv a oviec pasúce sa na stráňach nie sú žiadnou raritou.

K Horehroniu neodmysliteľne patria aj technické pamiatky. Jedným z najväčších skvostov je Telgártska sľučka, ktorá je súčasťou železničnej trate Červená Skala – Margecany, patriaca medzi najnáročnejšie železničné technické diela na Slovensku.

Čaro tohto rázovitého regiónu dopĺňa ľudová pieseň. Príkladom je Horehronský viachlasný spev, ktorý je od decembra 2017 zapísaný do zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva UNESCO.

Takže, milí priatelia, kniha Horehronie z neba, je nielen o nádherných leteckých fotografiách dokonalej prírody, ale aj o ľuďoch, ktorí v tvrdých podmienkach, udržiavajú tradície svojho regiónu a neúnavne pokračujú v práci a šľapajach svojich pradedov. A tak to učia aj svoje deti...Horehronie kniha zmŽeláme Vám príjemný zážitok pri čítaní knihy Horehronie z neba. Prijmite od nás tiež pozvanie k návšteve tohto nádherného miesta Slovenska a presvedčte sa o jeho kráse naživo.

Kúpiť TU     ONLINE listovač

Kniha sa postupne dostáva do distribúcie, môžete si ju objednať v našom e-shope už dnes!

Horehronie 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo