SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Edícia Čarovné Slovensko sa nám rozrastá!

FaceBook  Twitter  

carovne dolne povazie maketa 3Naša knižná edícia Čarovné Slovensko určená pre neprofesionálnych fotografov, sa dočkala ďalšieho prírastku. Tentoraz je to región, ktorý nie je vychýrený horami a štítmi, práve naopak. Patrí, k tým rovinatejším. Je ním Čarovné Dolné Považie.

 

 

 

Väčšina fotografických kníh sa zameriava na pohoria. Táto je iná. Dolné Považie je s výnimkou kúska Malých Karpát rovinaté územie. Aj tu sa našli talentovaní fotografi, ktorým je tento úrodný kus Slovenska domovom. Veršami to vystihuje básnik Alexander Petrovič, známy neskôr ako Petőfi Sándor: „Na nížine ako more rovnej je môj domov, svet môj, tam ja bývam, orlom vyslobodeným je duch môj, keď sa v rovín nekonečnosť dívam.

Listovaním v tejto knihe, budete ohromení emóciami, ktoré vychádzajú aj z úplne obyčajných miest. Mliečna cesta nad kukuričným poľom vo Vás zanechá rovnako silný pocit ako tatranské pleso. Významným živlom tejto knihy je voda, ktorej je na Považí požehnane. Tu ju nájdete vo všetkých skupenstvách a snáď aj vo všetkých farbách.

Poslednou ingredienciou dokonalej fotografickej knihy je architektúra. A tu nám pomohli starí majstri, ktorí postavili malebné pamiatky v celej tejto podmanivej krajine. Ak odteraz budete prechádzať popri Váhu cez zlatom zaliate pole alebo cez Trnavu, či Piešťany vedzte, že po vzhliadnutí tejto knihy budete tieto miesta vnímať úplne inak. Čarovne!

carovne dolne povazie maketa 3
 

Ďakujeme všetkým fotografom a partnerom, ktorí ste stáli pri zrode ďalšieho čriepku mozaiky Čarovné Slovensko - ČAROVNÉ DOLNÉ POVAŽIE.

Distribúcia od 20.11.2017, môžete si ju objednať v našom e-shope už dnes!

Kúpiť TU  ONLINE listovač

Čarovné Dolné Považie


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo