SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Kniha Bratislava z neba je tu!

FaceBook  Twitter  

bratislava z neba maketa 580x400pxNašu edíciu Slovensko z neba sme doplnili o dlhoočakávaný skvost, zlatý čriepok skladačky nášho krásneho Slovenska. Áno, je to naše hlavné mesto Bratislava. Naša krásavica na Dunaji. Nahliadnite aj Vy do pulzujúceho mesta, ktoré v sebe spája históriu, umenie, modernosť, romanitiku, ale aj dynamiku metropoly.

 

 

 

Kniha Bratislava z neba obsahuje viac ako 100 leteckých fotografií, ktoré odhaľujú aj tie najskrytejšie krásy nášho hlavného mesta z netradičného pohľadu. Z neba!

A aká Bratislava je?
Vďaka svojej polohe na brehu Dunaja a na úpätí Malých Karpát lákala Bratislava ľudí už odpradávna. K najvýznamnejším obdobiam jej bohatej histórie patrí obdobie, keď bola hlavným mestom Uhorska a korunovačným mestom uhorských kráľov a kráľovien.

Jednou z typických dominánt Bratislavy je, nad Dunajom sa týčiaci, Bratislavský hrad. Pod hradom, v romantických uličkách Starého Mesta, nájdete takmer celú históriu kráľovskej Bratislavy pokope. A aj vďaka svojej útulnosti neustále priťahuje státisíce turistov z celého sveta.

Kniha Bratislava z neba je tá správna inšpirácia nielen pre Vás domácich, ale aj pre turistov, návštevníkov, proste všetkých, čo chcú objavovať zaujímavé miesta na Slovensku či v Európe.

Knižka je už v distribúcii a postupne sa dostáva na trh. Nájdete ju už dnes v našom e-shope!

Kúpiť TU

Ak si knihu Bratislava z neba chcete prezrieť a prelistovať v našom virtuálnom listovači, kliknite na tlačítko nižšie, link nájdete tiež v detaile popisu produktu v našom e-shope.

ONLINE listovač

Želáme Vám príjemné objavovanie! :)

most apolo


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo