SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Od horúčav po maratón

FaceBook  Twitter  

CBS logoochranne zony

Druhá polovica leta začala rekordnými horúčavami. Príjemné chvíle pre všetkých, ktorí boli pri vode. S namočenými nohami by sa do rúk hodila nezabudnuteľná kniha. Napríklad s úchvatnými fotografiami našej krajiny.

Tá kniha by sa mohla volať Čarovné Slovensko. Vydavateľstvo CBS spojilo nadšených fotografov. Chodenie po krajine a hodiny čakania na najlepší záber pre nich nie je prácou, ale vášňou. Novinku na knižnom trhu sme práve expedovali. Tento mesiac pripravíme jej slávnostný krst.

V auguste sme sa radovali z dvoch nových členov našej knižnej rodiny uvedených do života. Sú to naše "nitrianky". Knihu Nitra z neba krstil medovinou primátor mesta Jozef Dvonč na výstave Agrokomplex. Jej sesternicu Dolná Nitra sme uviedli pri tónoch oduševnenej dychovky na festivale v Krušovciach.

Aj Peter Sagan by mohol závidieť špurtérsky rozbeh spolupráce s ďalším strategickým partnerom. Slovenský cykloklub bude garantom presnosti značenia cyklotrás v mapách VKÚ a cyklomapách na Slovensku. Na web stránkach sme si vymenili logá a spečatili spoluprácu. Zaradíme ich aj ako nášho komisionálneho predajcu.

Na nové informačno-náučné tabule sa od augusta pozerajú obyvatelia a návštevníci podtatranskej obce Štrba i mestskej časti Ostrava - Hrabová. Okrem toho sme expedovali aj knihy Žilina z neba a Zlínsko z nebe, turistickú mapu VKÚ 119 Strážovské vrchy a aerofoto pre niekoľko obcí. Výstavy, ktoré podporovali značku CBS boli v Bratislave, Partizánskom, Trenčíne a Brezne. V neposlednom rade sme mali vlastný stánok počas celej doby výstavy na Agrokomplexe v Nitre.

Veľkou lyžicou sme sa hostili na doposiaľ najväčšej akcii CBS, ktorú sme pripravili pre našich zamestnancov a spolupracovníkov. Stretli sme sa po roku zo všetkých kútov Česka a Slovenska v malebnej prírode Vrátnej doliny v Malej Fatre. Tento rok nás bolo 101. Napriek neľahkému nasledujúcemu týždňu obchodné výsledky boli vysoko nadpriemerné. Super! Hm, znamená to, že by sme mali žúrovať viac??? ;)))


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo