SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Podpoľanie z neba je tu!

FaceBook  Twitter  

Podpoľanie z nebaKrajina pod sopkou plná života

Ako vyzerá Podpoľanie z neba? Unikátne! Nejde napodobniť sopečný kráter Poľany. Nejde napodobniť rozkúskované pásy polí na jej úpätí. Nejde napodobniť nádherné hrady, zámky a kostoly v jej okolí. Len to najtypickejšie pre Podpoľanie, folklór, ľudí a ich život, z lietadla nevidno. Poďte spoznať Podpoľanie tak, ako ste ho doteraz ešte nevideli. Z neba.

Podpoľanie odhalíte na vyše 100 fotografiách z pohľadu vtákov, ktoré mapujú najkrajšie zákutia tohto nezabudnuteľného rázovitého a jedného z najsvojráznejších regiónov Slovenska. Fotografie vznikali viac ako 8 rokov a v tejto jedinečnej knihe ich uvidíte všetky. Sú doplnené o ľudovú slovesnosť, básne a popisy v slovenčine aj angličtine. Obsah knihy dopĺňajú informácie o ľuďoch a miestach Podpoľania, ktoré tento región zveľaďujú a sú jej priamou súčasťou. Vychutnajte si pohľad zhora na všetko, čo robí Podpoľanie krásnym!

Kniha je už v distribúcii a postupne sa dostáva na trh. Môžete si ju však kúpiť pre seba, alebo ňou potešiť svojich blízkych. Nájdete ju už dnes v našom e-shope!

Kúpiť TU

Ak si knihu Podpoľanie chcete prezrieť a prelistovať v našom virtuálnom listovači kliknite na tlačítko nižšie, link najdete tiež v detaile popisu produktu v našom e-shope.

ONLINE listovač

Želáme Vám pekné čítanie! :)

 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo