SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Očakávaná kniha Čarovné Slovensko je von! :)

FaceBook  Twitter  

Čarovné SlovenskoS hrdosťou Vám dávame na známosť, že kniha Čarovné Slovensko je tu!

Je krajšie miesto na zemi, než je tvoja rodná zem? Nech odídeš akokoľvek ďaleko a na akýkoľvek dlhý čas, vždy ťa akosi pritiahne. Určite existujú aj krajiny s honosnejšími zámkami, bohatšími mestami a vyššími horami. Slovensko nemilujeme preto, že je v niečom naj, ale preto, lebo je to naša vlasť. Patríme sem, tu sú naše korene, tu žili naši predkovia.

Nezachytíme emóciu Slovenska slovami. Možno sa to podarí fotografiou. Táto kniha je unikátna. Spojila niekoľko desiatok tých najlepších slovenských fotografov. Rozhodli sa poskytnúť svoje najúžasnejšie zábery a prispieť k jej vytvoreniu. Každý z nich má svoje obľúbené miesta. Tam chodieva, tam čaká na čarovný záber. Nikto ten okamih a to miesto tak nezachytí ako on. Ten čarovný záber nájdete tu. A nielen jeden. Každá fotografia v tejto knihe vyjadruje emóciu človeka, príbeh fotografa, ktorému sa podarilo zachytiť čarovný okamih plynutia času niekedy aj úplne obyčajného miesta. Všetkým fotografom – spolutvorcom tejto knihy zo srdca ďakujeme. Je to prvá kniha z chystanej unikátnej edície. Vďaka ochotným fotografom môžeme vydať ďalšie desiatky kníh s takýmito čarovnými fotografiami o každom slovenskom regióne. Vďaka nim vzniká edícia, ktorá nemá obdobu nikde vo svete. A svet uvidí Slovensko, aké ho vidíme my. Čarovné!

Milan Paprčka – zakladateľ projektu Čarovné Slovensko

Knižku nájdete už od dnešného dňa v predaji na našom e-shope.

Kúpiť TU

Ak si knihu chcete prezrieť a prelistovať v našom virtuálnom listovači kliknite na tlačítko nižšie, link najdete tiež v detaile popisu produktu v našom e-shope.

ONLINE listovač

 

A kolaz 2

 


Mohlo by Vás tiež zaujímať

kniha carovne slovensko 1 2vku mapy turisticke8 Malovane mapy Lupciansky hrad

Knihy

Turistické mapy VKÚ

Maľované mapy

Letecké fotografie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo