SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Zrodený pre obchod! :)

fd8b0f77d767f1f6640afba6916ff67c M Len málo ľudí sa môže pochváliť tým, že robia skutočne to, čo ich baví a ešte aj s nadpriemernými výsledkami. Miro je človek, ktorý v živote nikdy nič nevzdá a odhodlane ide za svojim cieľom. Navonok pôsobí veľmi pokojne a charizmaticky, rýchlo si získava priazeň a rešpekt iných. Narodil v Prešove a aktuálne žije vo Zvolene, no v žilách mu prúdi žiarska krv, pretože vyrástol v Žiari nad Hronom. Pritom však rád spomína na svoje prázdniny z detstva, ktoré popisuje ako "strávené na Toryse".

Miro po svojom už takmer dvojročnom pôsobení v našej spoločnosti popisuje svoju funkciu skromne, vraj jeho úlohou je odovzdávať skúsenosti a obchodné zručnosti vo svojom tíme. Toto všetko pohodlne zvláda aj z kresla riaditeľa obchodu :)

Do firmy CBS sa dostal klasickým pohovorom, na inzerát. Nastúpil na pozíciu obchodníka a do pol roka sa sám vypracoval až na vedúcu pozíciu. V obchode má nemalé skúsenosti, viedol dokonca jednu z najväčších firiem priameho predaja na Slovensku. Na našej firme mu najviac imponuje produkt, s ktorým je dokonale stotožnený.

IMG 1324 IMG 0508 0000

Miro chcel pôvodne študovať vodohospodárstvo, ale rodičia usúdili, že strojarina v domácom prostedí Žiaru nad Hronom bude lepšia voľba. Ambíciu študovať na vysokej škole baníckej mu prerušila povinná vojenská služba a neskôr sa už k štúdiu nevrátil. Začal pracovať v hliníkárni, kde "štikal kartu" pri príchode aj odchode z práce. Ako 30-ročného ho oslovil sused, ktorý mu ponúkol novú výzvu v obchode s priamym predajom. Miro teda odišiel z fabriky, bez možnosti návratu a odcestoval do Prahy, kde odprezentoval svoju vlastnú prezentáciu na hrnce pred komisiou. Plný nádejí a elánu absolvoval svojich prvých 10 obchodných stretnutí, s absolútne nulovým výsledkom. Ako sám tvrdí, cez úvodný neúspech sa mu podarilo predrať najmä z toho dôvodu, že za sebou "zatvoril všetky dvere" a nemohol sa už vrátiť k tomu, čo robil predtým. Nenechal sa zlomiť a postupne sa z obchodníka vypracoval až na spolumajiteľa firmy s 80 zamestnancami.

Niet pochýb, že Mirova výnimočnosť vyúsťuje v talente na obchod. Sám tvrdí, že obchod miluje a nikdy už nebude robiť nič iné. So svojim životom je absolútne spokojný a zmenil by jedine to, že s obchodom by začal oveľa skôr.

IMG 0002 IMG 0538 IMG 1048

Mirovým najväčším koníčkom už od detstva je rybárčenie, ku ktorému ho doviedol jeho starý otec. Tomuto koníčku sa venuje dodnes, no okrem toho si rád zájde aj na huby či zalyžovať a odkedy pracuje v CBS ho začala baviť aj turistika. Už 8 rokov sa aktívne venuje aj lovu tresiek v Nórsku.

Za svoj najväčší životný úspech považuje svoju krásnu a zdravú rodinu. Za zmienku stojí aj o niečo menší no významný úspech - Miro totiž prestal fajčiť po 30 rokoch! A nielen prestal, ešte dokázal pomôcť prestať ďalším 5 ľuďom vo svojom okolí.

So svojou manželkou je už od roku 2000. Spoznali sa vo firme, kde ho v tej dobe ona prijímala ako obchodníka a svojho podriadeného. Miro sa však prepracoval až na spolumajiteľa a firmu napokon viedli spoločne. Je krásne, že pracovný vzťah im funguje až dodnes aj vo firme CBS, iba si vymenili funkcie :)

Jediný sen, o ktorom sa ešte Miro zmienil, je letný domček niekde na pobreží v Nórsku.

IMG 2439

 Miroslav Druga

"Čas strávený na rybách sa nepočíta do bežného ľudského života."

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo