SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Kolega, ktorý všade vidí súvislosť :)

FaceBook  Twitter  

DSC 1139Boris pracuje v spoločnosti CBS približne 1,5 roka. Pochádza zo Zvolena a sám tvrdí, že tam je aj doma, no býva v Očovej :)

Prvýkrát sa v CBS uchádzal o miesto grafika už v roku 2014, no vtedy neuspel. Až v roku 2016 mu bolo ponúknuté novovytvorené miesto koordinátora, ktoré prijal. Nakoniec sa mu však prianie splnilo a od júna 2017 nastúpil na pozíciu nášho grafika.

Boris vyštudoval geológiu na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského, kde štúdium ukončil doktorátom z prírodných vied. Následne si spravil doktorát aj filozofie na univerzite vo Zvolene zo študijného oboru ekológia. 23 rokov učil na Technickej univerzite vo Zvolene predmety Geológia, Geomorfológia a voliteľný predmet Počítačová grafika. Novým trendom u mladých ľudí však sú dnes iné smery ako geológia, preto Boris opustil pôsobenie na vysokej škole a zavítal k nám do CBS.

Na otázku svojich hobby Boris podal veľmi peknú odpoveď. Tvrdí, že ho baví to, čo robil, čiže geológia, to, čo robí, čiže grafika a to, čo má doma, čiže rodina a sukulenty. Odmalička mal záľubu v mapách, či maľovaných, kreslených, alebo aj topografických. To ho zrejme viedlo aj k výberu štúdia, či nástupu do našej spoločnosti, kde sa okrem maľovaných máp stretol aj s legendárnymi mapami VKÚ. Navyše, produty CBS sa mu páčia, ale veľmi vyzdvihuje vo svojich slovách aj oklektív. Pôvodne sa venoval v našej firme koordinácii projektov, no teraz už pôsobí na mieste grafika, kde je jeho náplňou práce úprava fotografií, vytváranie prezentácií podľa požiadaviek zákazníkov, grafické spracovanie a príprava do tlače.

jeruzalem 2krížna

Za čiastočne splnený sen považuje Boris cestovanie, ktoré mu bolo umožnené po roku 1989. Ešte ho však lákajú zaujímavé destinácie, ako napríklad Kamčatka, Aljaška či Patagónia. Jeho zatiaľ nesplneným snom je 32 metrová jachta s maximálne tromi poschodiami. Heliport na nej vraj nepotrebuje :)

Za svoj najväčší úspech v živote považuje kontakty z radov študentov nadobudnuté počas svojho pôsobenia na vysokej škole. Koniec koncov, svedčí o tom aj fakt, že s jednou z bývalých študentiek si vytvoril rodinu aj s dvomi krásnymi deťmi.

Boris by vo svojom živote nič nemenil, tvrdí, že všetko je dobré tak, ako to je. Po zhodnotení vyššie uvedeného sa isto všetci zhodneme, že Boris je bezpochyby výnimočný človek. Vyniká svojou komplexnosťou, vďaka ktorej dokáže prepojiť svoje záľuby, nadanie i profesiu.

aleppo 1

RNDr. Boris Beláček, PhD.

"Všetko so všetkým súvisí."

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo