SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Kto sprevádza naše produkty od nápadu až po vydanie?

101 08231Možno by ste si povedali, že to neznie až tak dôležito, ale na ramenách redaktora leží poriadny kopec zodpovednosti. Sprevádza každý produkt nášho vydavateľstva od samotného nápadu až po finálnu realizáciu, teda tlač, respektíve vydanie. Naša Majka je dokonca zodpovedná aj z výstupy ostatných redaktorov, zodpovedá za kartografickú a redakčnú korektnosť. Hoci je v našej spoločnosti len niečo vyše polovice roka, je to fundovaná pracovníčka s dlhoročnými skúsenosťami. Do CBS sa dostala nezvyčajným spôsobom, doslova sme ju "zdedili" pri odkúpení značky VKÚ a založení spoločnosti VKÚ Harmanec, s. r. o.

Majka je pôvodom spod Tatier, no po ukončení štúdia geodézie a kartografie na STU v Bratislave prišla bývať do Banskej Bystrice. Má veľmi rada prírodu ako takú, či už ide o les alebo kvetinovú záhradu. Obľubuje turistiku, no vyhľadáva skôr kopce ako rovinu. Samozrejme, že popri potulkách lesom zbiera aj huby, no iba dubáky, ostatné jej nie sú po chuti :) Chcela by raz v živote navštíviť aj Island.

P1010050

Na spoločnosti CBS sa jej páči, že je tu dobrá atmosféra, ktorú dotvárajú príjemní a šikovní ľudia. Okrem toho má peknú kanceláriu s balkónom a krásnym výhľadom! Tvrdí, že je výnimočná iba tým, že trepe :) je však iba príliš skromná, skrýva sa v nej pozitívne naladenie, akčnosť, ale aj ľudskosť a pohoda.

Majka je tvrdá realistka a dokáže sa dokonale prispôsobovať realite. Na svojom živote by v zásade nič nemenila, aj keď boli časy horšie, lepšie, podľa jej slov všetko je tak, ako má byť. Tvrdí, že žiť treba v realite a nerozmýšľať, čo by bolo, keby... "keď snívaš, žiješ v budúcnosti, keď sa sťažuješ, žiješ v minulosti."

Najväčší úspech pre Majku je jej život, s ktorým je úplne spokojná :)

245effadf41c6129f4fe7accc564ef86 M

Ing. Mária Fábryová

"Nie vždy to, čo si myslíš, že je pre teba najlepšie, je pre teba naozaj najlepšie."

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo