SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Nový nádejný motorkár v kolektíve CBS ;)

4695cb3b19cbf906e45dac0da0913068 MMiro je pomerne čerstvým prírastkom do CBS rodiny, vo firme pracuje asi 5 mesiacov. Je z Banskej Bystrice, ale pôvodom z Horehronia, na svoje detstvo si spomína z Drábska. Jeho doménou v spoločnosti je grafika, má úžasnú schopnosť pretaviť aj tie najnáročnejšie predstavy či náčrtky do profesionálnej vizuálnej podoby.

Miro vyštudoval všeobecné učiteľstvo informatiky a technickej výchovy. Grafika ho vždy bavila a dalo by sa povedať, že ho sprevádzala profesným životom. Pracoval predtým aj ako programátor, no keď sa dostal k možnosti voľby, okamžite ho upútala príležitosť robiť grafiku profesionálne. Je to človek, ktorý na sebe neustále pracuje a má veľkú ambíciu sa zdokonaľovať.

Do našej spoločnosti sa Miro dostal klasickým výberovým konaním, kde reagoval na náš inzerát s ponukou voľného pracovného miesta. Za príležitosť pracovať tu je veľmi vďačný a ako sám hovorí, stotožňuje sa s heslom spoločnosti a keďže sa tu stretol aj so skvelými ľuďmi, je rád, že môže byť toho súčasťou. Páči sa mu aj prísny, no zároveň férový prístup našej firmy.

Mirovi by sa páčilo jazdiť na motorke, ako sám vraví, nejaký cruiser na pohodlné cestovanie krajinou. Okrem toho ho sa zaujíma o akvaristiku a je športovo založený, skúsil si už dokonca aj horolezectvo vo Vermonte, o ktorom tvrdí, že je to najkrajšia časť Ameriky. Rád by sa ešte naučil jazdiť na korčuliach a trávil tak svoj voľný čas.

rodinka dcerkine 2 narodeniny    tato a dcerka

Na prvý pohľad je jasné, že Miro je rodinne založený typ. Svoju rodinu si veľmi cení, dokonca ju pokladá za svoj najväčší životný úspech. Je to veľmi spoľahlivý človek, nechýba mu chuť do práce, nezastaví sa pred problémami a jeho veľkými prednosťami sú ochota a empatia.

Jediné, čo by Miro na svojom živote zmenil, by bolo štúdium - chcel by radšej vyštudovať technický smer. Keby mal možnosť voľby, volil by žiť vo Vermonte, nakoľko sa mu v tejto lokalite veľmi zapáčilo.

z lomnickeho sedla

Mgr. Miroslav Melicher

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo