SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Otvorenie výstavy Region Tour Expo 2017

FaceBook  Twitter  

dsc 1375V poradí už 28 kniha z dielne Vydavateľstva CBS, ktorá má prísvlastok ,,z neba,,. Tentokrát je to kniha mesta Trenčín, zachýtávajúca netradičné letecké fotografie Trenčína a jeho blízkeho okolia. Dostáva sa do rúk predstatviteľom mesta a všetkým návštevníkom výstavy cestovného ruchu Region Tour Expo Trenčín 2017. Preneste sa s nami na výstavisko, ktoré každoročne spája regióny nielen zo Slovenska...

 

6. ročník výstavy cestovného ruchu Region Tour Expo 2017 otvoril svoje brány 12.5.2017. Výstava každoročne ponúka množstvo zaujímavých cestovateľských inšpirácií. Otvorenie výstavy bolo tento rok výnimočné tým, že sme uviedli knihu Trenčín z neba do života. Autorom publikácie je Milan Paprčka, vášnivý pilot a fotograf, ktorý už neikoľko rokov lieta ponad Slovensko. Zachytáva tak jedinečné okamihy, ktoré sa rokmi menia a my si ich vďaka fotografiám môžeme zapamätať takými, akými sú teraz. 

Ďalším dôležitým človekom, bez ktorého by kniha nemala život, je naša regionálna manažérka Miroslava Daranská. Jej prínosom pre publikáciu bola práca s ľudmi, ktorý v Trenčíne žijú a vytvárajú hodnoty pre tento kraj. Spojiť ľudí, inštitúcie, školy, firmy, voľnočasové centrá a vytvoriť tak mozaiku ľudí, o ktorých sa môžete dozvedieť, aj prostredníctvom tejto knihy.

Primátor mesta Trenčín, Richard Rybníček, pokrstil knihu borovičkou, vyrábanou priamo v Trenčíne.

Za skvelú organizáciu výstavy ďakujeme pani Lackovičovej a nášmu priateľovi Števovi Kačenovi, za fotografiie, ktorými prispel do knihy a taktiež za fotoreportáž z krstu.

Kniha Trenčín z neba sa už predáva na pultoch kníhkupectiev. Môžete ju nájsť v predajniach Panta Rhei, Martinus alebo na našom E-shope. 

Pozrite si fotogalériu zo slávnostného krstu knihy na Region Tour Expo 2017: (Foto: Štefan Kačena)

dsc 1332

dsc 1335

dsc 1375

dsc 1400

dsc 1393

dsc 1404

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo