SK     CZ     EN     DE     HU     PL

CBS je plná skvelých ľudí, Editka je jedna z nich!

flaskova1

V našej spoločnosti pracuje mnoho skvelých ľudí, z ktorých každý v niečom vyniká či v súkromnom alebo pracovnom živote. Ani Editka nie je výnimkou.

V spoločnosti CBS pracuje už skoro 7 rokov, priviedlo ju sem nepriame rodinné puto. Je veľmi obľúbená v kolektíve, asi aj pre jej veselú povahu, úprimnosť a zodpovednosť. Je natoľko emotívna, že svoju dobrú náladu dokáže prenášať aj na nás ostatných! S Edit jednoducho neexistuje zlé pracovné ráno :)

Editka je srdcom z Banskej Bystrice, narodila sa tu, žije a aj sa tu cíti dobre. O jej vnútornej vyrovnanosti svečí aj to, že je spokojná so svojim životom a nič by nechcela zmeniť, všetko je vraj tak, ako má byť. Miluje čítanie kníh, najlepšie si vychutná knihu o obsahu aspoň 600 strán. Celý život je aktívna, cvičí, chodí na turistiku. Má rada prírodu a zvieratá, veľmi rada šoféruje. Kedysi jazdila aj na koni a jej snom je opäť sa k tomuto hobby vrátiť a mať aj vlastného koňa. Jedinou jej drogou je hudba, ktorú si veľmi rada vychutná. Rada aj spieva, predovšetkým ľudovky a k tomu ju príslušne baví aj tanec.

flaskova

Edit hovorí, že CBS je špeciálna firma, ktorá sa venuje špeciálnym veciam, ktoré nik iný nerobí. Páči sa jej, že dokážeme robiť ľuďom a verejnosti radosť.

Jej úlohou vo firme je sprostredkovanie kontaktu medzi zákazníkom a spoločnosťou. Zabezpečuje príjem objednávok a iných podnetov a následne aj finálny kontakt, ako fakturáciu a distribúciu. To však nie je zďaleka všetko, Edit má významnú úlohu aj vo vnútrofiremnom procese, jej zásluhou je firemné prostredie pekné a bezproblémové. Okrem toho, Edit sa stará aj o to, aby naše žalúdky boli na obed plné :)

Pre Edit sú najväčším úspechom v živote jej deti, Veronka a Vikinka, s ktorými má krásny vzťah.

No čo dodať, máme ťa radi, Edit :)

Tím CBS.

 

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo