SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Podpora BUILDING FAIR PLAY

FaceBook  Twitter  

Agilita logo

V marci 2017 sme podporili zaujímavý projekt BUILDING FAIR PLAY, ktorý je pod záštitou OZ Agilita. Zámerom tohto projektu je rozvíjanie aktívnej diskusie mladých ľudí k téme fair play a radikalizácie mládeže cez šport a zdravie.

Do projektu sú zapojení mladí ľudia vo veku 13 – 30 rokov zo Slovenska a Nemecka, ktorí sa v športových aktivitách stretli s mnohými negatívnymi javmi. Cieľom je otvoriť verejnú diskusiu na pilotnej vzorke mladých ľudí dvoch krajín EÚ (Slovensko a Nemecko) s cieľom získania ich aktuálneho názoru a pohľadu na riešenia problematiky, do ktorej často vstupujú len odborníci.

1

Účastníkom sme spravili zaujímavú prednášku o leteckom fotografovaní a výrobe máp. Niekoľko pekných knižiek leteckých fotograií sme im aj darovali. Tie ich tak zaujali, že si ich nakoniec nechali aj podpísať samotným autorom a majiteľom spoločnosti CBS - Milanom Paprčkom.

4 3

Atmosféra na stretnutí bola viac ako priateľská. Nakoľko je Milan Paprčka nie len pilot a fotograf, ale aj všestranný hudobník, tak častníkom na spestrenie programu aj zahral na gitare.

2

Veríme, že tento projekt bude mať úspech a posunie riešenie danej problematiky o krok vpred. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť stretnutia a podporiť projekt, pretože veríme, že naša budúcnosť leží v rukách mladých.

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo