SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Veľkolepé finále súťaže Zem spieva

FaceBook  Twitter  

zem spieva urpin nestandard2Isto ste zaregistrovali veľké finále súťaže Zem spieva, v ktorom sa stretlo až 10 finalistov v priebehu jedného večera. Zaujímavosťou je, že až traja členovia z dvoch rôznych súborov sú z kolektívu našej spoločnosti!

 

 

 

 

Hlasovanie bolo napäté do samotného konca a napokon zvíťazil folklórny súbor Urpín, ktorého členmi sú aj Matej Schwarzbacher a Andrej Kubiš. Medzi finalistami bola aj mužská spevácka skupina Horehronskí chlopi, v ktorej pôsobí náš Jaroslav BodnárikZa celý náš kolektív sme držali palce všetkým trom a patrí im úcta a obdiv, že sa podujali reprezentovať Slovensko.

15896296 10154825303699827 8683171605499114946 o

chlopi v0.0

 

schwarzbacher matej

Matej pracuje v spoločnosti CBS ako kartograf, jeho doménou sú mapy a letecké fotografie. Jeho domovom je Banská Bystrica a okrem tanca si rád aj zabehá. Je veľmi pokojnej a priateľskej povahy.

"Vôbec som nevnímal rivalitu medzi kolegami, ani medzi finalistami. Atmosféra bola úžasná a každý účastník je v mojich očiach víťazom, už za odvahu zúčastniť sa a podporiť našu ľudovú tvorbu a umenie."

 

kubis

Andrej pôsobí ako projektový manažér, stará sa o kvalitu poskytovaných služieb pre našich zákazníkov zapojených v projektoch. Pochádza zo Senice a je naozaj ťažké ho zastihnúť inak, ako usmiateho.

"V tejto súťaži sa zúčastnilo skutočne veľa ľudí, čo je výborné. Myslím, že všetci boli skvelí a vedeli sme si poradiť aj s drobnými technickými problémami."

 

bodnarik

Jaroslav je na pozícii regionálneho projektového manažéra, jeho úlohou je obchod v prvej línii a budovanie vzťahov s obchodnými partnermi. Je z krásneho prostredia Pohorelej.

"Myslím si, že táto súťaž bola výnimočná a nemá u nás obdobu. Predčila očakávania nás všetkých a nik neskrýval dojatie."

 

Naši finalisti sa jednohlasne zhodli, že nepociťovali medzi sebou žianu rivalitu. To je dôkazom toho, že naša krásna ľudová tvorba a umenie sú natoľko čarovné, že dokážu spájať ľudí aj keď medzi sebou súťažia. Všetci tak spoločne podporili prezentáciu našej krajiny a zvyklostí nie len u nás, ale aj vo svete.

Na záver si môžete pozrieť

, z ktorej budete mať zimomriavky.

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo